E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولات

SDI به فیبر نوری تبدیل

گواهی
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
نظرات مشتریان
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

SDI به فیبر نوری تبدیل

(25)
چین 16 کانال 1080P سیگنال ویدئویی Sdi به سیستم فیبر نوری HD چند رسانه ای کارخانه

16 کانال 1080P سیگنال ویدئویی Sdi به سیستم فیبر نوری HD چند رسانه ای

16 کانال 1080P ویدئو سیگنال HD چند رسانه ای سیستم SDI به فیبر نوری تبدیل شاخص های فنی تلویزیون سریال، ورودی BNC SMPTE 424M، SMPTE 292M، SMPTE 259M، DVB-ASI، DVB-SSI و Telecom / Datacom 270Mbit / s - 1.48Gbit / ... Read More
2019-03-13 17:53:16
چین یک حالت SDI به فیبر نوری تبدیل 1 کانال RS485 اطلاعات معکوس 20km 12 وات کارخانه

یک حالت SDI به فیبر نوری تبدیل 1 کانال RS485 اطلاعات معکوس 20km 12 وات

1 Channel RS485 Data Reverse 20KM Single Mode 8 Channel SDI to Fiber Optic Converter شاخص های فنی تلویزیون سریال، ورودی BNC SMPTE 424M، SMPTE 292M، SMPTE 259M، DVB-ASI، DVB-SSI و Telecom / Datacom 270Mbit / s - ... Read More
2019-03-13 17:53:16
چین 1080P Full HD FC SDI به فیبر نوری تبدیل 6 کانال معکوس RS-485 داده ها فرمت کارخانه

1080P Full HD FC SDI به فیبر نوری تبدیل 6 کانال معکوس RS-485 داده ها فرمت

1080P Full HD FC Optical Connector 6 کانال SDI به مبدل فیبر نوری شاخص های فنی تلویزیون سیریال، ورودی BNC SMPTE 424M، SMPTE 292M، SMPTE 259M، DVB-ASI، DVB-SSI و Telecom / Datacom 270Mbit / s - 1.48Gbit / s شماره ... Read More
2019-03-13 17:53:16
چین SMF LC Fiber Connector Sdi To Optical Fiber Converter 20KM Tally and loop out کارخانه

SMF LC Fiber Connector Sdi To Optical Fiber Converter 20KM Tally and loop out

SMF LC Fiber Connector Sdi To Optical Fiber Converter 20KM Tally and loop out Model: LNK-MHD-1V & LNK-M3G-1V Series Overview LNK-MHD-1V & LNK-M3G-1V Series Mini-type 3G/HD-SDI Fiber Converter supports 1-channel ... Read More
2017-12-29 11:55:53
چین 3G - SDI Video Hd Sdi To Fiber Converter RS485 Data with 10 / 100M Ethernet کارخانه

3G - SDI Video Hd Sdi To Fiber Converter RS485 Data with 10 / 100M Ethernet

3G - SDI Video Hd Sdi To Fiber Converter RS485 Data with 10 / 100M Ethernet Fiber Optical interface: Fiber interface simplex LC Transmission distance 550m-120Km( depend on SFP transceiver) Wavelength 1310 nm ... Read More
2017-12-27 10:22:25
چین Ethernet  over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M کارخانه

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M Ethernet over Fiber Converter Model: LNK- HDSDI & LNK-3GSDI Series Overview E-link’s SDI SD / HD / 3G video digital optical converter adopts international ... Read More
2017-11-14 17:52:09
چین 1 Channel Mini Type 3G SDI To Fiber Optic Converter 270Mbit/S - 1.48Gbit/S - 3Gbit/S کارخانه

1 Channel Mini Type 3G SDI To Fiber Optic Converter 270Mbit/S - 1.48Gbit/S - 3Gbit/S

1Ch 3G-SDI, 1 Input 1 Output Mini Type 3G-SDI to Fiber Optic Converter Model: LNK-M3G-1V Series Overview LNK-M3G-1V Series Mini-type 3G-SDI Fiber Converter supports 1-channel 3G-SDI standard high-definition ... Read More
2017-04-07 14:14:20
چین Multimode Sdi Video Converter To Fiber Optic Converter 300 Meters Distances کارخانه

Multimode Sdi Video Converter To Fiber Optic Converter 300 Meters Distances

1Ch 3G-SDI Video Multimode Fiber 300 Meters SDI to Fiber Optic Converter Model: LNK-HD-SDI & LNK-3G-SDI Series Overview E-link’s SDI SD / HD / 3G video digital optical converter adopts international advanced ... Read More
2017-04-07 14:14:20
چین 20 Km Hd Sdi To Fiber Optic Converter Single Mode 0 - 400K/Bps Frequency کارخانه

20 Km Hd Sdi To Fiber Optic Converter Single Mode 0 - 400K/Bps Frequency

1Ch HD-SDI Video Single Mode 20km HD-SDI to Fiber Optic Converter Model: LNK-HD-SDI & LNK-3G-SDI Series Overview E-link’s SDI SD / HD / 3G video digital optical converter adopts international advanced all... Read More
2017-04-07 14:14:20
چین 100M Ethernet Sdi Audio To Optical Fiber Converter 4Ch Forward 3G SDI Backward کارخانه

100M Ethernet Sdi Audio To Optical Fiber Converter 4Ch Forward 3G SDI Backward

4Ch Forward 3G SDI + Backward 3G SDI + 100M Ethernet + Audio SDI to Fiber Optic Converter Model: LNK-3G-4V Series Overview The advanced LNK-3G-4V Series support optical transmission of non-compressed 3G-SDI, HD... Read More
2017-04-07 14:14:20
Page 2 of 3|< 1 2 3 >|
برق بیش از انژکتور اترنت

قدرت Gigabit E-Link بیش از انژکتور انژکتور 12 ~ 48VDC ورودی برق DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.