E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

HDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده

گواهی
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
نظرات مشتریان
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

HDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده

(34)
چین LC اتصال دهنده HDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده 1920X1080P 60Hz OM3 چند منظوره فیبر 300m کارخانه

LC اتصال دهنده HDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده 1920X1080P 60Hz OM3 چند منظوره فیبر 300m

HDMI 1920 × 1080P 60Hz OM3 فیبر چندکاره 300 متری LC اتصال دهنده HDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده مدل: سری LNK-HF100 بررسی اجمالی LNK-HF100 HDMI فیبر نوری گسترش دهنده فراهم می کند گسترش سیگنال های HDMI سیگنال ه... Read More
2019-03-13 17:28:12
چین 1.3b کابل HDMI کابل HDMI HDCP 1080P ویدئو صوتی خارجی 300MHz پهنای باند پیکسل کارخانه

1.3b کابل HDMI کابل HDMI HDCP 1080P ویدئو صوتی خارجی 300MHz پهنای باند پیکسل

HDMI 1.3b و HDCP 1080P HDMI خارجی HDMI بیش از فیبر نوری تقویت کننده مدل: LNK-HDMI سری بررسی اجمالی فرستنده و گیرنده نوری HDMI سری LNK-HDMI از تکنولوژی انتقال دیجیتال HD با سرعت بالا و دیجیتال فیبر نوری استفاده ... Read More
2019-03-13 17:28:12
چین صفحه کلید ماوس KVM USB HDMI فرستنده و گیرنده فیبر نوری و گیرنده 1080P 24 بیت رنگ عمق کارخانه

صفحه کلید ماوس KVM USB HDMI فرستنده و گیرنده فیبر نوری و گیرنده 1080P 24 بیت رنگ عمق

HDMI 1080P KVM صفحه کلید USB ماوس HDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده مدل: LNK-1240KVM سری بررسی اجمالی سری LNK-1240KVM یک پیشرانه فیبر نوری 1080P HDMI KVM است که سیگنالهای DVI / HDMI با وضوح بالا را از طریق فیبر... Read More
2019-03-13 17:28:12
چین 1-8Ch HDMI بیش از فیبر نوری تک حالت Single Mode فیبر 10KM LC SFP 3.5MM ورودی صوتی کارخانه

1-8Ch HDMI بیش از فیبر نوری تک حالت Single Mode فیبر 10KM LC SFP 3.5MM ورودی صوتی

محصولات: 1-8Ch فیبر نوری HDMI با سایز خارجی صوتی مدل: LNK- HDMI سری بررسی اجمالی فرستنده و گیرنده نوری HDMI سری LNK-HDMI از تکنولوژی انتقال دیجیتال HD با سرعت بالا و دیجیتال فیبر نوری استفاده می کند. این می توا... Read More
2019-03-13 17:28:12
چین کنترل از راه دور دوربینی IR به HDMI کابل نوری تنها کابل RG6 کواکسیال تا 100 متر / 328ft کارخانه

کنترل از راه دور دوربینی IR به HDMI کابل نوری تنها کابل RG6 کواکسیال تا 100 متر / 328ft

تقویت کننده های HDMI - یک کابل کواکسیال RG6 تک تا 100 متر / 328ft کنترل از راه دور کنترل از راه دور مدل: LNK - سری HC100 بررسی اجمالی E-link HDMI Extender بیش از Coaxial 100M BNC 75ohm RG-6U کابل کواکسیال Balun ... Read More
2019-03-13 17:28:12
چین 1 کانال HDMI بیش از فیبر نوری گسترش 8 وات با 1 کانال 10 / 100M اترنت کارخانه

1 کانال HDMI بیش از فیبر نوری گسترش 8 وات با 1 کانال 10 / 100M اترنت

1-Ch HDMI Video + 1-Ch 10 / 100M اترنت بیش از فیبر تقویت کننده مدل: سری LNK-HD-FE بررسی اجمالی LNK-HD-FE HDMI بیش از Fiber Extender محصول HDMI Extender با کیفیت بالا است، 1080P HDMI سیگنال تا 20km بیش از یک فیب... Read More
2019-03-13 17:28:12
چین 1080P HDMI KVM اترنت بیش از فیبر تقویت کننده زمان واقعی انتقال 2 سال گارانتی کارخانه

1080P HDMI KVM اترنت بیش از فیبر تقویت کننده زمان واقعی انتقال 2 سال گارانتی

محصول: 1080P HDM I KVM فیبر نوری گسترش دهنده مدل: سری LNK - 1240KVM بررسی اجمالی سری LNK-1240KVM یک پیشرانه فیبر نوری 1080P HDMI KVM است که سیگنالهای DVI / HDMI با وضوح بالا را از طریق فیبرهای 2 هسته ای به دوره... Read More
2019-03-13 17:28:12
چین فرستنده و گیرنده فیبر نوری HDMI 2.0 و گیرنده فیبر چندگانه نوع 18Gbps سرعت داده کارخانه

فرستنده و گیرنده فیبر نوری HDMI 2.0 و گیرنده فیبر چندگانه نوع 18Gbps سرعت داده

HDMI 2.0 بیش از فیبر نوری گسترش دهنده مدل: LNK-HF 2 00 سری بررسی اجمالی LNK-HF200 HDMI فیبر نوری پیشرفته فراهم می کند گسترش سیگنال های HDMI و 3D سیگنال های طولانی بیش از فیبر نوری کابل، آن را پشتیبانی می کند با ... Read More
2019-06-28 10:01:45
چین 4K Mini 300m HDMI بیش از OM3 فیبر نوری مبدل بدون از دست دادن تاخیر فیبر نوری کارخانه

4K Mini 300m HDMI بیش از OM3 فیبر نوری مبدل بدون از دست دادن تاخیر فیبر نوری

فرستنده نوری 4K Mini HDMI مدل: LNK - سری 106M بررسی اجمالی فرستنده نوری 4K HDMI ماژولهای نوری HDMI محصور شده برای پشتیبانی از انتقال سیگنال بدون فشرده HDMI 1.4a بدون فشار در فیبر نوری چند حالته در 850 نانومتر ، ... Read More
2019-08-22 14:33:10
چین 10GHz 4K x 2K 30fps Mini Hdmi Over Fiber Optic Extender Converter up to 300m کارخانه

10GHz 4K x 2K 30fps Mini Hdmi Over Fiber Optic Extender Converter up to 300m

10GHz 4K x 2K 30fps Mini Hdmi Over Fiber Optic Extender Converter up to 300m Technical Indexes Parameter Specifications Data Rate Per Lane 10GHz Gbps Power Consumption 1420 mW TX Side 1220 mW RX Side Power ... Read More
2017-12-27 10:16:02
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|
برق بیش از انژکتور اترنت

E-Link Gigabit Power Over Ejector Injector 12 ~ 48VDC ورودی قدرت DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. Copyright © 2017 - 2019 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.