E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

سوئیچ فیبر نوری

گواهی
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
نظرات مشتریان
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

سوئیچ فیبر نوری

(42)
چین 8G + 2SFP نوع فیبر اترنت فیبر نوری سوئیچ 1000M SFP فاصله 16K MAC کارخانه

8G + 2SFP نوع فیبر اترنت فیبر نوری سوئیچ 1000M SFP فاصله 16K MAC

محصول: 8G + 2SFP نوع فیبر فیبر اترنت سوئیچ مدل: سری LNK - R2800G-SFP بررسی اجمالی سری LNK-R2800G-SFP دارای ده پورت سوئیچ اترنت 100M / 1000M است، 8 پورت RJ45 / 10/100 / 1000M را پشتیبانی می کند و 2 گیگابیت SFP پ... Read More
2019-03-13 16:12:44
چین صنعتی DIN - فیبر فیبر پانچ 24 پورت برنامه محیط زیست سخت کارخانه

صنعتی DIN - فیبر فیبر پانچ 24 پورت برنامه محیط زیست سخت

مدل: LNK - FSB - 24 سری بررسی اجمالی پانل های پچ پانل 24 پورت صنعتی E-link صنعتی برای حمایت از خم شدن مستقیم یا فیوژن فیوژن طراحی شده اند. مواد مورد استفاده برای پانچ پچ از آلومینیوم آنودایز با کیفیت بالا با پو... Read More
2019-03-13 16:12:44
چین 24 پورت پانچ فیبر نوری صنعتی DIN - ریل با SC / PC SM دوگانه آداپتور کارخانه

24 پورت پانچ فیبر نوری صنعتی DIN - ریل با SC / PC SM دوگانه آداپتور

مدل: سری LNK-FSB-D-12-SC بررسی اجمالی پانل های پچ پانل 24 پورت صنعتی E-link صنعتی برای حمایت از خم شدن مستقیم یا فیوژن فیوژن طراحی شده اند. مواد مورد استفاده برای پانچ پچ از آلومینیوم آنودایز با کیفیت بالا با پ... Read More
2019-03-13 16:12:44
چین پچ پارتیشن پانل اترنت پانچ پانل DIN-Rail نصب و راه اندازی تنظیمات PG جبران خسارت کارخانه

پچ پارتیشن پانل اترنت پانچ پانل DIN-Rail نصب و راه اندازی تنظیمات PG جبران خسارت

مدل: سری LNK-FSB-D-12 ST بررسی اجمالی پانل های پچ پانل 24 پورت صنعتی E-link صنعتی برای حمایت از خم شدن مستقیم یا فیوژن فیوژن طراحی شده اند. مواد مورد استفاده برای پانچ پچ از آلومینیوم آنودایز با کیفیت بالا با پ... Read More
2019-03-13 16:12:44
چین LC / PC SM چهار سوئیچ فیبر نوری سوئیچ، پچ پانل Splice توزیع کننده کارخانه

LC / PC SM چهار سوئیچ فیبر نوری سوئیچ، پچ پانل Splice توزیع کننده

مدل: سری LNK-FSB- Q - 12 LC بررسی اجمالی پانل های پچ پانل 24 پورت صنعتی E-link صنعتی برای حمایت از خم شدن مستقیم یا فیوژن فیوژن طراحی شده اند. مواد مورد استفاده برای پانچ پچ از آلومینیوم آنودایز با کیفیت بالا ب... Read More
2019-03-13 16:12:29
چین L3 مدیریت فیبر نوری سوئیچ 48 پورت Gigabit SFP / 6 پورت Combo اترنت 80 وات کارخانه

L3 مدیریت فیبر نوری سوئیچ 48 پورت Gigabit SFP / 6 پورت Combo اترنت 80 وات

L3 48 - Port Gigabit SFP + 6-Port Combo Ethernet را مدیریت می کند + 4 پورت 10G SFP + فیبر سوئیچ مدل: سری LNK-FS48G6C4X بررسی اجمالی LNK-FS48G6C4X سری 48 پورت SFP فیبر سوئیچ استاندارد لایه 3 سوئیچ غیر بلوک با 48 ... Read More
2019-03-13 16:12:29
چین 100Ghz 200Ghz DWDM Multiplexer فیبر نوری Gigabit سوئیچ 0.11nm نوار کانال کارخانه

100Ghz 200Ghz DWDM Multiplexer فیبر نوری Gigabit سوئیچ 0.11nm نوار کانال

چندکاره DWDM 100Ghz 200 گیگاهرتز بسته بندی شده در جعبه ABS بررسی اجمالی جعبه ABS E-link DWDM Multiplexer یکی از روشهای معمول برای بسته بندی است. این دارای یک محافظ پوسته قوی ABS است، طول کابل ورودی / خروجی و نو... Read More
2019-03-13 16:12:29
چین C21-C60 طول موج فیبر نوری سوئیچ 100Ghz 200Ghz DWDM چندکاره بسته بندی شده در LGX کاست کارخانه

C21-C60 طول موج فیبر نوری سوئیچ 100Ghz 200Ghz DWDM چندکاره بسته بندی شده در LGX کاست

چندکاره DWDM 100Ghz 200 گیگاهرتز بسته بندی شده در کاست LGX بررسی اجمالی کاست LGX DWDM E-Link داراي موارد سختی است. این با آداپتورهای فیبر نوری یکپارچه شده است. شما فقط باید کابلهای پچ فیبر نوری را برای اتصال به ... Read More
2019-03-13 16:12:29
چین سوئیچ شبکه اپتیکال کوه، سوئیچ اترنت 100Ghz 200Ghz با پورت فیبر نوری کارخانه

سوئیچ شبکه اپتیکال کوه، سوئیچ اترنت 100Ghz 200Ghz با پورت فیبر نوری

چندگانه DWDM 100 گیگاهرتز 200 گیگاهرتز بسته بندی شده در کوه رک بررسی اجمالی 1U / 2U E-link رک کوه DWDM ماژول به ویژه برای مدیریت آسان طراحی شده است. این پوسته فوق العاده سخت برای حفاظت از عملکرد پایدار ماژول ... Read More
2019-03-13 16:12:29
چین بدون اتصال فیبر نوری سوئیچ PLC Splitter لوله فولادی 250um Singlemode G.657A1 فیبر نوع کارخانه

بدون اتصال فیبر نوری سوئیچ PLC Splitter لوله فولادی 250um Singlemode G.657A1 فیبر نوع

1x2 1x4 1x8 1x32 1x64 فایبر بری PLC Splitter، لوله های فولادی، فیبر بره 250 و بدون اتصال شرح فیبر PLC فیبر نوری (Planar Lightwave Circuit) یک نوع دستگاه مدیریت قدرت نوری با پکیج فیبر لخت است که با استفاده از فن... Read More
2019-03-13 16:12:29
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|