E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

AHD CVI TVI بیش از فیبر مبدل

گواهی
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
نظرات مشتریان
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

AHD CVI TVI بیش از فیبر مبدل

(30)
چین 16 Channel AHD CVI TVI Over Fiber Converter Single Mode Or Multimode کارخانه

16 Channel AHD CVI TVI Over Fiber Converter Single Mode Or Multimode

16 Channel Single Mode or Multimode AHD CVI TVI Over Fiber Converter Model: LNK-ACT Series Overview E-link HD-AHD/HD-CVI/HD-TVI Optical Transceiver adopt the advanced uncompressed HD composite video and high ... Read More
2019-08-26 18:13:22
چین 1080P HD Video AHD CVI TVI Over Fiber Converter For PTZ Cameras / IP Cameras کارخانه

1080P HD Video AHD CVI TVI Over Fiber Converter For PTZ Cameras / IP Cameras

8-Ch 1080P HD Video for PTZ Cameras AHD CVI TVI Over Fiber Converter Model: LNK-ACT Series Overview E-link HD-AHD/HD-CVI/HD-TVI Optical Transceiver adopt the advanced uncompressed HD composite video and high ... Read More
2019-08-26 18:13:22
چین 8 Channel AHD CVI TVI Over Fiber Optic Media Converter 20km Transmission Distance کارخانه

8 Channel AHD CVI TVI Over Fiber Optic Media Converter 20km Transmission Distance

8 Channel 20km Transmission Distance AHD CVI TVI Over Fiber Converter Model: LNK-ACT Series Overview E-link HD-AHD/HD-CVI/HD-TVI Optical Transceiver adopt the advanced uncompressed HD composite video and high ... Read More
2019-08-26 18:13:20
چین FC Connector AHD CVI TVI Over Fiber Converter Wall Mounted / Rack Mounted کارخانه

FC Connector AHD CVI TVI Over Fiber Converter Wall Mounted / Rack Mounted

4-Channel 1080P Video FC Connector AHD CVI TVI Over Fiber Converter Model: LNK-ACT Series Overview E-link HD-AHD/HD-CVI/HD-TVI Optical Transceiver adopt the advanced uncompressed HD composite video and high ... Read More
2019-08-26 18:13:19
چین PTZ Control AHD CVI TVI Over Fiber Converter 2CH1080P Video 1CH Backward Data RS485 کارخانه

PTZ Control AHD CVI TVI Over Fiber Converter 2CH1080P Video 1CH Backward Data RS485

2-Ch 1080P Video + 1-Ch Backward Data RS485 AHD CVI TVI Over Fiber Converter Model: LNK-ACT Series Overview E-link HD-AHD/HD-CVI/HD-TVI Optical Transceiver adopt the advanced uncompressed HD composite video and ... Read More
2019-08-26 18:13:19
چین 720P / 960P AHD CVI TVI Over Fiber Converter , Multimode Fiber Media Converter کارخانه

720P / 960P AHD CVI TVI Over Fiber Converter , Multimode Fiber Media Converter

2-Channel 720P / 960P Multimode AHD CVI TVI over Fiber Converter Model: LNK-ACT Series Overview E-link HD-AHD/HD-CVI/HD-TVI Optical Transceiver adopt the advanced uncompressed HD composite video and high ... Read More
2019-08-26 18:13:18
چین Black AHD CVI TVI Video Over Fiber Optic Ethernet Media Converter Single Mode Fiber کارخانه

Black AHD CVI TVI Video Over Fiber Optic Ethernet Media Converter Single Mode Fiber

1-Ch Single Mode Single Fiber 1080P AHD/CVI/TVI Video Over Fiber Converter Model: LNK-ACT Series Overview E-link HD-AHD/HD-CVI/HD-TVI Optical Transceiver adopt the advanced uncompressed HD composite video and ... Read More
2019-08-26 18:13:03
چین 16CH AHD CVI TVI بیش از فیبر مبدل، HD - AHD / HD - CVI / HD -TVI فرستنده اپتیکال کارخانه

16CH AHD CVI TVI بیش از فیبر مبدل، HD - AHD / HD - CVI / HD -TVI فرستنده اپتیکال

فرستنده های نوری 16-Ch ترکیب HD-AHD / HD-CVI / HD-TVI مدل: سری LNK-ACT بررسی اجمالی فرستنده اپتیکال E-link HD-AHD / HD-CVI / HD-TVI اپتیکال اپتیکال بدون فشرده پیشرفته و تکنولوژی انتقال نوری دیجیتال با سرعت بالا ... Read More
2019-08-26 18:13:03
چین 3G / HD-SDI دوربین مداربسته فیبر نوری مبدل Extender مورد فلزی با کنترل از راه دور مادون قرمز کارخانه

3G / HD-SDI دوربین مداربسته فیبر نوری مبدل Extender مورد فلزی با کنترل از راه دور مادون قرمز

HD-SDI بیش از فیبر تقویت کننده با کنترل از راه دور IR مدل: سری LNK-SDIR بررسی اجمالی سری LNK-SDIR سری SDI Fiber دارای سیگنال 1080P SDI بیش از یک فیبر فیبر نوری تا 20 کیلومتر است. این عملکرد پشتیبانی از IR و SD... Read More
2019-08-26 18:13:34
چین 8 Ch 1080P AHD ویدئو CCTV رسانه تبدیل 1 چرخه عقب داده RS485 نوع 20km انتقال کارخانه

8 Ch 1080P AHD ویدئو CCTV رسانه تبدیل 1 چرخه عقب داده RS485 نوع 20km انتقال

مدل: سری LNK-8HV1E1P1D بررسی اجمالی E-Link HD-AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS 4-in-1 ویدیو فیبر مبدل ویدئوی کامپوزیتی پیشرفته بدون فشرده و تکنولوژی انتقال نوری دیجیتال با سرعت بالا را که AHD، HDCVI، HD-TVI یا CVBS ... Read More
2019-08-26 18:13:33
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
برق بیش از انژکتور اترنت

E-Link Gigabit Power Over Ejector Injector 12 ~ 48VDC ورودی قدرت DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. Copyright © 2017 - 2019 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.