E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتسوئیچ فیبر نوری

صنعتی DIN - فیبر فیبر پانچ 24 پورت برنامه محیط زیست سخت

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

صنعتی DIN - فیبر فیبر پانچ 24 پورت برنامه محیط زیست سخت

چین صنعتی DIN - فیبر فیبر پانچ 24 پورت برنامه محیط زیست سخت تامین کننده
صنعتی DIN - فیبر فیبر پانچ 24 پورت برنامه محیط زیست سخت تامین کننده صنعتی DIN - فیبر فیبر پانچ 24 پورت برنامه محیط زیست سخت تامین کننده صنعتی DIN - فیبر فیبر پانچ 24 پورت برنامه محیط زیست سخت تامین کننده صنعتی DIN - فیبر فیبر پانچ 24 پورت برنامه محیط زیست سخت تامین کننده صنعتی DIN - فیبر فیبر پانچ 24 پورت برنامه محیط زیست سخت تامین کننده

تصویر بزرگ :  صنعتی DIN - فیبر فیبر پانچ 24 پورت برنامه محیط زیست سخت

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: E-link
گواهی: ISO
شماره مدل: LNK-FSB-24

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: US$15-US$35
جزئیات بسته بندی: کارتن ایمن
زمان تحویل: 5-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 1000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
کاربرد: محیط خشن طرح: توزیع کننده Splice
رنگ: خاکستری ابعاد: 131.50 x 131.70 x 52.60 mm
وزن: 0.6 KG گزینه های نصب: DIN-Rail
تسکین فشار: غدد PG پوشش: آلومینیوم

مدل: LNK - FSB - 24 سری

بررسی اجمالی

پانل های پچ پانل 24 پورت صنعتی E-link صنعتی برای حمایت از خم شدن مستقیم یا فیوژن فیوژن طراحی شده اند. مواد مورد استفاده برای پانچ پچ از آلومینیوم آنودایز با کیفیت بالا با پوشش طبیعی است که وزن آن سبک و جمع و جور است. ویژگی های طراحی شده برای صرفه جویی در فضا به ویژه هنگامی که در داخل محوطه و یا کابینه با دیگر تجهیزات راه آهن دین نصب شده است.

پچ پچ می تواند با انواع آداپتورهای مانند ST، SC، FC و LC بارگیری شود. همه آداپتورهای SC از طراحی دوبلکس و تمام آداپتورهای LC طراحی چهار بعدی هستند. همه این ها باید با توجه به شماره بخش در هنگام سفارش مشخص شود. پنل پچ به طور کامل لود شده را تا 24 الیاف خنثی می کند.

امکانات

  • تا 24 پورت (SC-Duplex، ST-Duplex یا LC-Quad آداپتور)
  • نصب دو ریل
  • نصب فضای ذخیره سازی
  • حفاظت IP20
  • ورودی عقب 2x (پایه کابل PG 11)
  • رنگ خاکستری (RAL 7035)
  • -40 ° C تا 80 ° C (-40 ° F تا 176 ° F) دمای عملیاتی
  • تنظیمات دیگر در تقاضا

ماده

  • آلومینیوم

شاخص های فنی

عمومی
کاربرد محیط خشن،
طرح توزیع کننده Splice
رنگ خاکستری
ابعاد (LxWxH) 131.50 x 131.70 x 52.60 میلی متر (5.177 x 5.185 x 2.071 inches)
وزن 0.6 کیلوگرم
گزینه های نصب DIN-Rail
اتصالات / رابط ها
دسترسی کابل / خروجی از بالا یا پایین، راست یا مایل
آداپتورهای مجهز
SC-Duplex حداکثر 12pcs
ST-Duplex حداکثر 12pcs
LC-Quad حداکثر 12pcs
مکانیکی
تسکین فشار غدد PG
مواد
پوشش آلومینیوم

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Mike

تلفن: +8617727989537

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

برق بیش از انژکتور اترنت

E-Link Gigabit Power Over Ejector Injector 12 ~ 48VDC ورودی قدرت DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. Copyright © 2017 - 2019 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.