E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولات

مبدل رسانه ای فیبر نوری سریال

گواهی
چین E-link China Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
چین E-link China Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

مبدل رسانه ای فیبر نوری سریال

(10)
چین Industrial Serial To Fiber Optic Media Converter Multimode 110 x 104 x 28 mm کارخانه

Industrial Serial To Fiber Optic Media Converter Multimode 110 x 104 x 28 mm

مبدل سریال به فیبر RS232/RS422/RS485 صنعتی، فیبر دوگانه چند حالته 2 کیلومتر بررسی اجمالی سری LNK-277 یک مبدل صنعتی RS-232 / RS-422 / RS-485 به فیبر نوری است که یک فرستنده گیرنده استاندارد RS-232 / RS-422 / RS... ادامه مطلب
2021-11-06 16:39:21
چین مبدل فیبر نوری RS232 RS485 RS422 FC LC SMF 20KM 15KV کارخانه

مبدل فیبر نوری RS232 RS485 RS422 FC LC SMF 20KM 15KV

سری صنعتی RS232/RS485/RS422 به فیبر مبدل مودم فیبر نوری SMF 20KM مدل:LNK-IRS93-SC20 شاخص های فنی مدل سری LNK-IRS93 اتصال فیبر استاندارد SC، ST/FC/LC اختیاری است فاصله فیبر 50/125 میلی متر MMF: 2 کیلومتر، 9/125m ... ادامه مطلب
2021-11-03 16:01:19
چین RS232 / RS422 / RS485 RS232 / RS422 / RS485 سخت افزاری صنعتی 4Ch سخت شده با 2 پورت فیبر SFP کارخانه

RS232 / RS422 / RS485 RS232 / RS422 / RS485 سخت افزاری صنعتی 4Ch سخت شده با 2 پورت فیبر SFP

4Ch RS232 / RS22 / RS85 سخت افزاری Optical Converter با 2 پورت فیبر SFP توضیحات محصول بررسی اجمالی سری LNK-GYS200 نوع داده Ring Optical فراهم می کند 1 ~ 4Ch RS232 / 422/485 در انتقال فیبر نوری، پشتیبانی از انوا... ادامه مطلب
2021-07-15 16:06:05
چین مودم مبدل فیبر نوری EIA RS232 RS485 RS422 2Mbps کارخانه

مودم مبدل فیبر نوری EIA RS232 RS485 RS422 2Mbps

مودم مبدل سریال RS232 / RS485 / RS422 به فیبر نوری مدل: سری LNK-IRS93 بررسی اجمالی سری LNK-IRS93 یک مبدل صنعتی RS232 / RS485 / RS422 به مبدل فیبر نوری است که یک سیگنال استاندارد RS232 / RS485 / RS422 را به یک ف... ادامه مطلب
2021-05-14 11:37:53
چین DC 12 ~ 48V Multimode Fiber To Single Mode Fiber Converter -20 - 60℃ Working Temperature کارخانه

DC 12 ~ 48V Multimode Fiber To Single Mode Fiber Converter -20 - 60℃ Working Temperature

10/100M RJ45 to RS-232/485/422 Serial Server DC12~48V Overview LNK-SE001 is a serial device server which can connect with network fast. it provides one RS-232/485/422 (RS-232: DB9M; RS-484/422: 4 bits terminal ... ادامه مطلب
2019-08-22 10:39:02
چین RS232 Serial to Fiber / Ethernet Converter Serial Server کارخانه

RS232 Serial to Fiber / Ethernet Converter Serial Server

مدل: سری LNK-2401-RS232 بررسی اجمالی LNK-2401-RS232 دارای 4 پورت RS232 (رابط RS-232: RJ45)، 1 پورت اترنت 10 / 100Base-Tx و فیبر 1port است. این ابزارهای پیکربندی عملکرد قوی را که در پلتفرم ویندوز ارائه شده است ا... ادامه مطلب
2019-05-23 15:16:17
چین SC استاندارد یکنواخت فیبر رسانه تبدیل RS232 / RS422 / RS485 سریال به فیبر کارخانه

SC استاندارد یکنواخت فیبر رسانه تبدیل RS232 / RS422 / RS485 سریال به فیبر

مدل: سری LNK-277 بررسی اجمالی سری LNK-277 RS-232 / RS-422 / RS-485 صنعتی به مبدل فیبر نوری است که یک فرستنده استاندارد RS-232 / RS-422 / RS-485 را به یک فیبر نوری تبدیل می کند تا سیگنال سریال را گسترش دهد تا 2 ... ادامه مطلب
2019-03-13 16:50:29
چین Industrial 2Ch Double ring Fiber Media Converter with 2 SFP port , RS232 / RS22 / RS85 کارخانه

Industrial 2Ch Double ring Fiber Media Converter with 2 SFP port , RS232 / RS22 / RS85

Industrial 2Ch Double ring Fiber Media Converter with 2 SFP port , RS232 / RS22 / RS85 Product Description Product recommend: 4 port POE gigabit Ethernet Industrial Switches+2xSFP Overview The LNK-GYS200 series ... ادامه مطلب
2017-11-14 17:53:10
چین RS232 / RS422 / RS485 Serial To Fiber Optic Media Converter With SC SM 20Km کارخانه

RS232 / RS422 / RS485 Serial To Fiber Optic Media Converter With SC SM 20Km

Serial RS232/RS422/RS485 to Fiber Optic Modem, SM dual fiber 20Km SC Overview LNK-277 Series is an industrial grade RS-232 / RS-422/ RS-485 to fiber optic converter which converts a standard RS-232 / RS-422 / ... ادامه مطلب
2017-04-07 14:14:21
چین Single Mode Serial To Fiber Optic Media Converter , Rs485 To Optical Fiber Ethernet Converter کارخانه

Single Mode Serial To Fiber Optic Media Converter , Rs485 To Optical Fiber Ethernet Converter

10/100M RS232/485/422 Serial to Ethernet Server Overview LNK-SE001 is a serial device server which can connect with network fast. it provides one RS-232/485/422 (RS-232: DB9M; RS-484/422: 4 bits terminal block) ... ادامه مطلب
2017-04-07 14:14:21
Page 1 of 1
برق بیش از انژکتور اترنت

قدرت Gigabit E-Link بیش از انژکتور انژکتور 12 ~ 48VDC ورودی برق DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

Mini Industrial 100 / 1000BASE-X SFP to 10/100 / 1000BASE-T 30W PoE + Media Converter

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

توسعه دهنده Mini 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally یا RS485 Data

3G-SDI SDI To Fiber Optic Converter Extender over Fiber 20KM Long Transmission

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

سیاست حفظ حریم خصوصی | چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. © 2017 - 2022 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.