E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولات

اترنت مبدل رسانه اترنت

گواهی
چین E-link China Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
چین E-link China Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

اترنت مبدل رسانه اترنت

(63)
چین SFP + RJ45 فیبر برای اترنت مبدل رسانه 12VDC 10G پایه -T تا 10G Jumbo Frame کارخانه

SFP + RJ45 فیبر برای اترنت مبدل رسانه 12VDC 10G پایه -T تا 10G Jumbo Frame

12VDC 10G Base-T به 10G Frame Jumbo SFP + RJ45 به مبدل اترنت فیبر مدل: سری LNK-10G-MC بررسی اجمالی E-Link 10G Base-T به 10G Base-R Media Converter دو نوع رسانه برای اتصال به شبکه مانند 10GBase-T و 10GBase-FX را ... ادامه مطلب
2019-03-13 16:48:09
چین 10G فیبر اترنت رسانه تبدیل مستقل SFP + به UTP 10G مورد کوچک کوچک قابل حمل کارخانه

10G فیبر اترنت رسانه تبدیل مستقل SFP + به UTP 10G مورد کوچک کوچک قابل حمل

محصول: 10G اترنت رسانه تبدیل مدل: LNK - سری 10G-MC بررسی اجمالی سری LNK-10G-MC یک مبدل اترنت 10 گیگابیت می باشد. این تکنولوژی را با ارائه یک پورت 10GBase-T RJ-45 و یک پورت SFP + فیبر نوری 10GBase-X و یا پورت ... ادامه مطلب
2019-03-13 16:48:09
چین مبدل رسانه ای تنها فیبر نوری، مبدل فیبر اترنت مبدل 48VDC قدرت ورودی کارخانه

مبدل رسانه ای تنها فیبر نوری، مبدل فیبر اترنت مبدل 48VDC قدرت ورودی

10/100 / 1000M تنها مبدل رسانه فیبر با ورودی قدرت 48VDC مدل: LNK-S 3011 D سری بررسی اجمالی با توجه به عملکرد منحصر به فرد هشدار شکست اتصال بین بندر برق و نوری، مبدل رسانه ای Gigabit Ethernet هوشمند 10/100 / ... ادامه مطلب
2019-03-13 16:48:09
چین LNK-HT01 سری فیبر نوری اترنت رسانه تبدیل HDMI به TVI AHD 4-5 وات کارخانه

LNK-HT01 سری فیبر نوری اترنت رسانه تبدیل HDMI به TVI AHD 4-5 وات

LNK-HT01 سری HDMI TO TVI AHD Video Converter مدل: LNK - سری HT01 شاخص های فنی رابط ورودی IEEE802.3 10BASE-T نوع سیگنال ورودی HDMI فرمت خروجی TVI 720P یا 1080P 30 / 25Hz حداکثر طول کواکسی ورودی 400 متر برای ... ادامه مطلب
2019-03-13 16:48:09
چین مبدل رسانه اترنت فیبر 10/100 / 1000M Mini با منبع تغذیه خارجی کارخانه

مبدل رسانه اترنت فیبر 10/100 / 1000M Mini با منبع تغذیه خارجی

محصولات: Mi ni 10/100 / 1000Base-TX به 1000Base- SFP Media Converter مدل: سری LNK -3011MN-SFP بررسی اجمالی مبدل رسانه ای مینی 10/100 / 1000Base-TX به 1000Base-FX (همچنین می تواند به 100Base-FX مجبور باشد) مبدل ... ادامه مطلب
2019-03-13 16:48:09
چین نوع فیبر فیبر نوری کابل اترنت مبدل 3 * 10 / 100M TP 2 * 100M FX دو فیبر چند حالت SC کارخانه

نوع فیبر فیبر نوری کابل اترنت مبدل 3 * 10 / 100M TP 2 * 100M FX دو فیبر چند حالت SC

محصول: نوع فیبر 1000M نوع حلقه مدل: سری LNK - R2300G بررسی اجمالی سری E-link LNK-R2300G نوع زنگ Media Converter برای پاسخگویی به نیازهای چند شبکه دسترسی فیبر طراحی شده است. این 2 پورت فیبر 1000BASE-SX / LX و 3 ... ادامه مطلب
2019-03-13 16:48:09
چین سطح ورودی فیبر اترنت مبدل رسانه 4x10 / 100/1000 پایه -T 1x1000 پایه -FX سوئیچ اترنت کارخانه

سطح ورودی فیبر اترنت مبدل رسانه 4x10 / 100/1000 پایه -T 1x1000 پایه -FX سوئیچ اترنت

ورودی سطح 4 x 10/100 / 1000Base-T (x) + 1 x 1000Base-FX اترنت سوئیچ مدل: سری LNK - AF1400G بررسی اجمالی سری LNK-AF1400G یک سوئیچ اترنت 5 پورت ورودی است که از 4 رابط 10/100 / 1000Base-T (x) + 1 1000Base-FX پشتیب... ادامه مطلب
2019-03-13 16:48:09
چین 1 SFP Interface Fiber Ethernet Media Converter با منبع تغذیه داخلی ساخته شده است کارخانه

1 SFP Interface Fiber Ethernet Media Converter با منبع تغذیه داخلی ساخته شده است

2x 10/100 / 1000BASE-T به 1x 100 / 1000BASE-X SFP Media Converte r با منبع تغذیه ساخته شده مدل: سری LNK - 1200G- SFP بررسی اجمالی LNK-1200G-SFP دارای دو نوع 10/100 / 1000BASE-T RJ45 مس و یک فیبر نوری 100 / ... ادامه مطلب
2019-03-13 16:48:09
چین Managed Gigabit Ethernet Fiber Media Converter 2- Port 10 / 100 / 1000Base-T to 1000 Base-X کارخانه

Managed Gigabit Ethernet Fiber Media Converter 2- Port 10 / 100 / 1000Base-T to 1000 Base-X

Managed Gigabit Ethernet Fiber Media Converter 2- Port 10 / 100 / 1000Base-T to 1000 Base-X Model: LNK600-120G-R General Information 10 / 100 / 1000M manageable fiber media converters offer a high price... ادامه مطلب
2017-12-27 09:55:12
چین One Rj45 Port 10 / 100M Fiber Ethernet Media Converter , Multimode Media Converter Dual Fiber کارخانه

One Rj45 Port 10 / 100M Fiber Ethernet Media Converter , Multimode Media Converter Dual Fiber

One Rj45 Port 10 / 100M Fiber Ethernet Media Converter , Multimode Media Converter Dual Fiber 10/100M Fast Ethernet Media Converter Model: LNK-1100 Series Overview Due to its unique function of link failure ... ادامه مطلب
2017-12-27 09:53:04
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|
برق بیش از انژکتور اترنت

قدرت Gigabit E-Link بیش از انژکتور انژکتور 12 ~ 48VDC ورودی برق DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

Mini Industrial 100 / 1000BASE-X SFP to 10/100 / 1000BASE-T 30W PoE + Media Converter

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

توسعه دهنده Mini 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally یا RS485 Data

3G-SDI SDI To Fiber Optic Converter Extender over Fiber 20KM Long Transmission

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

سیاست حفظ حریم خصوصی | چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. © 2017 - 2022 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.