E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتHDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده

4K SFP LC 80km HDMI فیبر Extender 10.3Gbps تک حالت فیبر Extender

چین E-link China Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
چین E-link China Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

4K SFP LC 80km HDMI فیبر Extender 10.3Gbps تک حالت فیبر Extender

4K SFP LC 80km HDMI Fiber Extender 10.3Gbps Single Mode Fiber Extender
4K SFP LC 80km HDMI Fiber Extender 10.3Gbps Single Mode Fiber Extender
video play

تصویر بزرگ :  4K SFP LC 80km HDMI فیبر Extender 10.3Gbps تک حالت فیبر Extender

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: E-link
گواهی: RoHS,CE,FCC
شماره مدل: سری LNK-MHA4K
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 جفت
قیمت: To be negotiated
جزئیات بسته بندی: بسته صادرات استاندارد HDMI Fiber Extender
زمان تحویل: 5-15 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram
قابلیت ارائه: 500 جفت / ماه
توضیحات محصول جزئیات
سیگنال های ورودی: HDMI رابط: HDMI زن نوع A
پشتیبانی سیگنال: HDMI 1.4a فرمت HDMI استاندارد و سازگار با HDCP پشتیبانی ویدیویی: 1920x1200 / 1080p@60Hz، تا 4K*2K@30Hz
EDID پویا: Plug & Play، نیازی به یادگیری نیست رابط صوتی: صدای استریوی خارجی 3.5 میلی متر
اتصال فیبر: SFP/LC پهنای باند: 10.3 گیگابیت بر ثانیه
دمای عملیاتی: -10 تا +60 درجه سانتی گراد ابعاد (WxDxH): 2.87 x 1.73 x 0.69 اینچ (73x44x17mm)
وزن: 60 گرم / 0.13 پوند منبع تغذیه: 5 تا 12 ولت DC
اتلاف قدرت: <5 وات تاییدیه های ایمنی: ce، FCC، RoHS
برجسته:

SFP LC HDMI فیبر Extender

,

80 کیلومتر HDMI فیبر Extender

,

10.3Gbps تک حالت فیبر Extender

میمحصولات زراعی مینی 4K HDMI فیبر Extender با صدای خارجی

 

بررسی اجمالی

 

LNK-MHA4K Series 4K HDMI Fiber Extender برای پشتیبانی از انتقال سیگنال بدون فشرده سازی بدون فشرده سازی HDMI 1.4a صدا و صدای استریو از طریق فیبر نوری تا فواصل 80 کیلومتر با وضوح 4Kx2K طراحی شده است.

فرستنده سیگنال HDMI را برای انتقال از طریق فیبر نوری به یک جریان داده سریال 10Gb / s تبدیل می کند.گیرنده اطلاعات سریال را به یک سیگنال HDMI تبدیل می کند.گیرنده های گیرنده مطابق با استاندارد RoHS و بدون نیاز به سرب در اروپا و چین هستند.این محصول برای صفحه نمایش بزرگ ، سیستم های کنفرانس و سرگرمی های خانگی و غیره ایده آل است.این دستگاه دارای توانایی ضد تداخل ، برای اطمینان از ثبات سیگنال است.

 

 

امکانات

 

► پشتیبانی از HDMI 1.4a و HCCP1.2

transmission انتقال فشرده نشده ، بدون تأخیر ، بدون ضرر

► پشتیبانی سیگنال DDC CEC HPD

rate نرخ داده تا 10.3Gbps

distance فاصله انتقال تا 80 کیلومتر از طریق کابل فیبر

All از تمام حالت ها تا رزولوشن 4K * 2K @ 30Hz پشتیبانی می کند

► از صدای استریو خارجی پشتیبانی کنید

► داغ پلاگین ، مقاوم در برابر EMI / RFI

factor عامل شکل مینیاتوری برای سهولت استفاده و نصب

850 نانومتر VCSEL و پین ردیاب عکس

► دمای مورد عملیاتی: -10 ~ 60 درجه سانتیگراد

 

 

نمایه های فنی

 

نوع Extender فرستنده فیبر برای سیگنال HDMI از طریق کابل فیبر نوری
سیگنال های ورودی HDMI
رابط HDMI زن نوع A
پشتیبانی از سیگنال فرمت HDMI 1.4a استاندارد فرمت HDMI و سازگار با HDCP
پشتیبانی از ویدئو 1920x1200 / 1080p @ 60Hz ، تا 4K * 2K @ 30Hz
پشتیبانی صوتی Dolby TrueHD ، Dolby Digital Plus ، DTS ، DTS-ES 6.1 ، DTSHD ، DTS-HD-HRA ، DTS-HD Master ، (PCM-2CH)
نمونه گیری Chroma فضای رنگی ، 420 ، 400
EDID پویا Plug & Play ، نیازی به یادگیری نیست
رابط صوتی 3.5 میلی متر صدای استریو خارجی
اتصال فیبر SFP / LC
پهنای باند 10.3 گیگابیت در ثانیه
فاصله انتقال 300 متر (بیش از فیبر OM3)
تا 80 کیلومتر (بیش از فیبر تک حالت)
دمای کار -10 تا + 60 درجه سانتی گراد
دمای ذخیره سازی -20 تا + 85 درجه سانتی گراد
رطوبت 5٪ تا 90٪ RH (غیر متراکم)
MTBF 100000 ساعت
ابعاد (WxDxH) 2.87 1. 1.73 0. 0.69 اینچ (73x44x17 میلی متر)
وزن 60 گرم در 0.13 پوند
منبع تغذیه 5 ~ 12 ولت DC
اتلاف قدرت <5W
مصوبات ایمنی CE ، FCC ، Rohs

 

 

ترتیب اطلاعات

 

 

مدل شرح
LNK-MHA4K-MM Micro Mini HDMI Extender Fiber: سیگنال HDMI 1-Ch (4K * 2K) + استریو صوتی 1Ch ، فیبر دو حالته چند حالته OM3 ، 300 متر ، LC ، از جمله 1 فرستنده و 1 گیرنده ، ورودی برق 5 ~ 12 ولت
LNK- MHA4K-S20 Micro Mini HDMI Extender: سیگنال 1-Ch HDMI (4K * 2K) + 1Ch استریو صوتی ، تک فیبر تک حالت ، 20 کیلومتر ، LC ، شامل 1 فرستنده و 1 گیرنده ، 5 ~ 12 ولت ورودی برق DC
LNK- MHA4K-S40 Micro Mini HDMI Extender: سیگنال 1-Ch HDMI (4K * 2K) + 1Ch استریو صوتی ، تک فیبر تک حالت ، 40 کیلومتر ، LC ، شامل 1 فرستنده و 1 گیرنده ، 5 Power 12 ولت ورودی برق DC
LNK- MHA4K-80 Micro Mini HDMI Extender: سیگنال HDMI 1-Ch (4K * 2K) + استریو صوتی 1Ch ، فیبر دوگانه تک حالته ، 80 کیلومتر ، LC ، شامل 1 فرستنده و 1 گیرنده ، 5 Power 12 ولت ورودی برق DC
LNK- MHA4K-S80 Micro Mini HDMI Extender: سیگنال HDMI 1-Ch (4K * 2K) + استریو صوتی 1Ch ، فیبر تک حالته ، 80 کیلومتر ، LC ، از جمله 1 فرستنده و 1 گیرنده ، 5 ~ 12 ولت ورودی برق DC

 

 

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Tony Wang

تلفن: +8613682459576

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
برق بیش از انژکتور اترنت

قدرت Gigabit E-Link بیش از انژکتور انژکتور 12 ~ 48VDC ورودی برق DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

Mini Industrial 100 / 1000BASE-X SFP to 10/100 / 1000BASE-T 30W PoE + Media Converter

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

توسعه دهنده Mini 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally یا RS485 Data

3G-SDI SDI To Fiber Optic Converter Extender over Fiber 20KM Long Transmission

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

سیاست حفظ حریم خصوصی | چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. © 2017 - 2022 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.