E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتHDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده

1-8Ch HDMI بیش از فیبر نوری تک حالت Single Mode فیبر 10KM LC SFP 3.5MM ورودی صوتی

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

1-8Ch HDMI بیش از فیبر نوری تک حالت Single Mode فیبر 10KM LC SFP 3.5MM ورودی صوتی

چین 1-8Ch HDMI بیش از فیبر نوری تک حالت Single Mode فیبر 10KM LC SFP 3.5MM ورودی صوتی تامین کننده
1-8Ch HDMI بیش از فیبر نوری تک حالت Single Mode فیبر 10KM LC SFP 3.5MM ورودی صوتی تامین کننده 1-8Ch HDMI بیش از فیبر نوری تک حالت Single Mode فیبر 10KM LC SFP 3.5MM ورودی صوتی تامین کننده

تصویر بزرگ :  1-8Ch HDMI بیش از فیبر نوری تک حالت Single Mode فیبر 10KM LC SFP 3.5MM ورودی صوتی

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: E-link
گواهی: RoHS,CE,FCC
شماره مدل: LNK-HDMI-100

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 جفت
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
قابلیت ارائه: 100000 پایی / ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
سیگنال ورودی و خروجی: هدی پروتکل: HDMI1.3b، HDCP1.2
ورودی صوتی: 3.5MM صوتی پورت RS232: 3 پورت ترمینال صنعتی
پورت فیبر: LC ماژول فیبر: حالت تک حالت SFP
طول موج فیبر: 1550/1310 نانومتر عرض باند فیبر: 3Gbps

محصولات: 1-8Ch فیبر نوری HDMI با سایز خارجی صوتی

مدل: LNK- HDMI سری

بررسی اجمالی

فرستنده و گیرنده نوری HDMI سری LNK-HDMI از تکنولوژی انتقال دیجیتال HD با سرعت بالا و دیجیتال فیبر نوری استفاده می کند. این می تواند منبع سیگنال (منبع سیگنال کامپیوتر، منبع دیجیتال دیجیتال بالا دیجیتال VGA) را به ترمینال فاصله دور انتقال دهد. به راحتی، با عملکرد قوی ضد تداخل، اطمینان از سیگنال کامل و پایدار است

امکانات

· انتقال کامل فیبر نوری HD بدون فشرده

· پشتیبانی از Full HD 1920 * 1200 @ 60Hz

· محو شدن ماژول نوری SFP تا -3db

· 1 کانال آنالوگ صوتی (3.5mm)

· پشتیبانی پروتکل HDMI 1.3b

· KVM پشتیبانی

· شناسایی خودکار و پیکربندی حالت نمایش

· انعطاف پذیری خودکار داخل، گرافیک پایدار و واضح.

مدار حفاظت ESD در داخل، برای اطمینان از آسیب ESD.

· به راحتی نصب، پلاگین و بازی، بدون نیاز به راه اندازی

شاخص های فنی

درجه حرارت -5 ° C تا + 75 ° C
رطوبت 5 تا 90٪ RH (بدون تراکم)
سیگنال ورودی و خروجی HDMI
پروتکل HDMI1.3b، HDCP1.2
پهنای باند پیکسل 300 مگاهرتز
فرمت ویدئو

800x600P60 1024x768P60

1280x800P60 1280x1024P60

1360x768P60 1366x768P60

1400x1050P60 1440x900P60

1600x900P60 1600x1200P60

1680x1050P60 1280x720P50

1280x720P60 1920x1080P24

1920x1080P25 1920x1080P30

1920x1080P50 1920x1080P60

1920x1080I60 1920x1080I50 1920x1200P60

سیگنال ورودی و خروجی صوتی 3.5MM صوتی
فرمت صوتی 44.1K، 48K، 96K، 176K، 192K
پورت RS232 3 پورت ترمینال صنعتی
نرخ باند RS232 پشتیبانی 115200 و همه زیر
RS 232 بیت های داده 8 بیت
KVM پورت گیرنده یک پورت USB
KVM پورت فرستنده پورت USB B
پورت فیبر LC
ماژول فیبر حالت تک حالت SFP
طول موج فیبر 1550/1310 نانومتر
عرض باند فیبر 3Gbps
حداکثر فاصله انتقال از HDMI و صوتی 10KM / 20KM / 40KM / 60KM
ولتاژ ورودی DC 12V، داخل + خارج -
مصرف برق فرستنده HDMI 4W فرستنده HDMI 4W
اندازه دستگاه 109.5 * 152 * 29.3mm (طول * عرض * ارتفاع)
اندازه جعبه بسته بندی 328 * 273 * 90 میلیمتر (طول * عرض * ارتفاع)
وزن

1CH 3KG / جفت

2CH 5KG / جفت

4Ch 6KG / جفت

8CH 10KG / جفت

رابط فرستنده و گیرنده
HDMI_IN ورودی ورودی سیگنال HDMI
HDMI_OUT پورت خروجی سیگنال HDMI
OPT پورت ورودی فیبر
ورودی صدا پورت ورودی صوتی
خروجی صدا پورت خروجی صوتی
DC-12V پورت برق 12 ولت
RTG RS232 پورت R (دریافت) T (انتقال) G (زمین)
کامپیوتر پورت USB برای اتصال کامپیوتر
صفحه کلید / موشواره اتصال به صفحه کلید و ماوس
DC-12V پورت برق 12 ولت

چراغ نشانگر فرستنده HDMI گیرنده HDMI
OPTICAL بر سیگنال نوری در
خاموش هیچ سیگنال نوری
VIDEO بر سیگنال ویدیویی روی
خاموش بدون سیگنال ویدیویی
اجرا کن بر دستگاه به طور مساوی کار می کند
خاموش دستگاه به خوبی کار نمی کند
قدرت بر قدرت را روشن کنید
خاموش خاموش

توجه: خروجی صوتی HDMI به طور پیش فرض، هنگامی که ورودی های صوتی خارجی را تشخیص می دهد، سوئیچ به صدا خارجی.

سفارش اطلاعات

مورد شرح
LNK-HDMI-10 0 HDMI به فیبر مبدل: 1-CH HDMI 1080P ویدئو با صدا خارجی ، مطابق با HMDI 1.3 و HDCP 1.2 استاندارد، فیبر تک تک ، 10KM، LC (SFP)، از جمله 1 فرستنده و 1 گیرنده، استفاده شده توسط جفت
LNK-HDMI- 2 0 0 HDMI به Fiber Converter: 2-Ch HDMI 1080P ویدئو با صدا خارجی ، مطابق با استاندارد HMDI 1.3 و HDCP 1.2، فیبر تک تک ، 10KM، LC (SFP)، از جمله 1 فرستنده و 1 گیرنده، استفاده شده توسط جفت
LNK-HDMI- 4 0 0 HDMI به فیبر مبدل: 4-CH HDMI 1080P ویدئو با صدا خارجی ، مطابق با HMDI 1.3 و HDCP 1.2 استاندارد، فیبر تک تک ، 10KM، LC (SFP)، از جمله 1 فرستنده و 1 گیرنده، استفاده شده توسط جفت
LNK-HDMI- 8 0 0 HDMI به فیبر مبدل: 4-CH HDMI 1080P ویدئو با صدا خارجی ، مطابق با HMDI 1.3 و HDCP 1.2 استاندارد، فیبر تک تک ، 10KM، LC (SFP)، از جمله 1 فرستنده و 1 گیرنده، استفاده شده توسط جفت

کاربرد

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Anna Chen

تلفن: +8617727988275

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
برق بیش از انژکتور اترنت

E-Link Gigabit Power Over Ejector Injector 12 ~ 48VDC ورودی قدرت DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. Copyright © 2017 - 2019 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.