E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتمبدل اترنت صنعتی صنعتی

SC Connector Industrial Managed Ethernet Media Converter یک نوع فیبر برای Rj45 است

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

SC Connector Industrial Managed Ethernet Media Converter یک نوع فیبر برای Rj45 است

چین SC Connector Industrial Managed Ethernet Media Converter یک نوع فیبر برای Rj45 است تامین کننده

تصویر بزرگ :  SC Connector Industrial Managed Ethernet Media Converter یک نوع فیبر برای Rj45 است

جزئیات محصول:

محل منبع: 10G OEO مبدل 3R تکرار کننده SFP + به SFP + توضیحات محصول 10G OEO Converter-3R SFP + -SFP + 1.jpg10G
نام تجاری: E-link
گواهی: CE/FCC/Rohs
شماره مدل: LNK-GYP001S-20

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه در 1 جعبه کارتن
زمان تحویل: 5-8 روز
شرایط پرداخت: T / T، L / C، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 1000000000 پیک / ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
طول موج: 850nm، 1310nm، 1550nm انتقال: 20/40/60/80/100 / 120Km
اتصال برق: 6 پین ترمینال الیاف فیبر: پورت 1x1000Base-FX
ابعاد: 61 x 120 x 140 میلیمتر حفاظت از خانه: آلیاژ آلومینیوم

10/100 / 1000M Gigabit 1 x RJ45 + 1 x SC Industrial Ethernet Media Converter

مدل: سری LNK-GYP001G

بررسی اجمالی

سری LNK-GYP001G سری Gigabit Industrial مبدل های اترنت به فیبر های صنعتی ارائه دهنده تبدیل اترنت رسانه ای از 10/100 / 1000BaseT (X) به 1000BaseFX (با FC، SC، ST یا SFP کانکتور) است. این مبدل ها به عنوان تجهیزات منبع تغذیه (PSE) طبقه بندی می شوند و زمانی که به این روش استفاده می شوند، دستگاه های مجهز به سازگار با استاندارد IEEE 802.3af (یا 25.5 وات IEEE 802.3at) تا 15.4 وات از بین می روند و نیاز به سیم کشی اضافی را از بین می برند. مبدل های LNK-GYP001 از IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3x با 10/100 / 1000M، کامل / نیمه دوبلکس و MDI / MDI-X خودکار سنجش پشتیبانی می کنند، که یک راه حل کامل برای شبکه صنعتی اترنت شما را فراهم می کند. علاوه بر این، عملکرد هشدار دهنده ی رله ی داخلی هنگام قطع برق یا وقفه های پورت، مهندسین شبکه را هشدار می دهد.

امکانات

  • مطابق با IEE 802.3 10Base-T، IEEE802.3u، 100Base-TX / FX، 1000Base-TX / FX
  • ارائه یک پورت اپتیکال تک و چند حالته و پورت 10/100 / 1000M RJ45، پشتیبانی از حالت دو طرفه کامل / نیمه ای و اتصال خودکار MDI / MDI-X
  • مطابق با IEEE 802.3af / at، قدرت برای دوربین های IP را بیش از اترنت فراهم می کند
  • نشانگر دینامیک LED، وضعیت کار فعلی را نمایش می دهد، شرایط کاری ساده و راهنمایی های عیب یابی را فراهم می کند
  • کنترل IEEE 802.3x استاندارد کنترل جریان کامل دوگانه را با کنترل جریان برگشتی فشار دوگانه استاندارد انجام دهید
  • محدوده دما -40 ℃ تا 80 ℃
  • طراحی شده برای کاربردهای صنعتی حفاظت IP40، آلیاژ آلومینیوم

شاخص های فنی

پارامتر مشخصات فنی
استاندارد

IEEE 802.3 برای 10Base-T

IEEE 802.3u برای 100Base-TX و 100Base-FX (Fast-Ethernet)

IEE802.3z برای 1000BASE-SX / LX (گیگابیت اترنت)

IEEE 802.3x برای کنترل جریان

مشخصات IEEE 802.3af PoE (تا 15.4 وات در هر پورت برای PSE)

مشخصات پویا IEEE 802.3at (حداکثر 25.5 وات در هر پورت برای PSE)

پورت RJ45 1x10 / 100 / 1000Base-T، خودکار مذاکره، کامل / نیمه دوبلکس، Auto MDI / MDIX، بر روی کابل مسی از cat5 با فاصله عملیاتی کمتر از 100 متر.
الیاف فیبر پورت 1x1000Base-FX (اتصال SC / ST / FC / LC / SFP، اختیاری)
انتقال

جفت پیچ خورده: 100M (کابل استاندارد CAT5 / CAT5e)

فیبر چند حالته: 850nm، 550m

فیبر تنها حالت: 1310nm، 20/40 / 60Km

1550nm، 20/40/60/80/100 / 120Km

طول موج 850nm، 1310nm، 1550nm
گزینه های ورودی برق

ولتاژ ورودی: 48V DC (46 تا 50VDC)، ورودی برق اضافی

حفاظت کنونی بیش از حد

پشتیبان گیری قدرت دوگانه

پشتیبانی ورودی هشدار دوگانه

اتصال: پایانه 6 پین

محدودیت های زیست محیطی

دمای عملیاتی: -40 ° C تا + 80 ° C

دمای ذخیره سازی: -45 ° C تا + 85 ° C

رطوبت نسبی: 5٪ تا 95٪ (غیر متراکم)

ابعاد مکانیکی

ابعاد: 61 x 120 x 140 میلیمتر

حفاظت از خانه: محافظت IP40، آلیاژ آلومینیوم

نصب و راه اندازی: DIN-Rail یا نصب دیوار

وزن: 730 گرم

تائیدیه

EMI: FCC قسمت 15 بخش B کلاس A، EN 55022 کلاس A

EMS:

• EN61000-4-2 (ESD)، سطح 3

• EN61000-4-3 (RS)، سطح 3

• EN61000-4-4 (EFT)، سطح 3

• EN61000-4-5 (Surge)، سطح 3

• EN61000-4-6 (CS)، سطح 3

• EN61000-4-8، سطح 3

شوک: IEC 60068-2-27

رایگان سقوط: IEC 60068-2-32

لرزش: IEC 60068-2-6

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Lydia Li

تلفن: +8618682101350

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)