E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتHDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده

E- لینک HDMI بیش از یک فیبر نوری توسعه دهنده 1 کانال صوتی حالت RS232 تک حالت

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

E- لینک HDMI بیش از یک فیبر نوری توسعه دهنده 1 کانال صوتی حالت RS232 تک حالت

چین E- لینک HDMI بیش از یک فیبر نوری توسعه دهنده 1 کانال صوتی حالت RS232 تک حالت تامین کننده
E- لینک HDMI بیش از یک فیبر نوری توسعه دهنده 1 کانال صوتی حالت RS232 تک حالت تامین کننده E- لینک HDMI بیش از یک فیبر نوری توسعه دهنده 1 کانال صوتی حالت RS232 تک حالت تامین کننده E- لینک HDMI بیش از یک فیبر نوری توسعه دهنده 1 کانال صوتی حالت RS232 تک حالت تامین کننده E- لینک HDMI بیش از یک فیبر نوری توسعه دهنده 1 کانال صوتی حالت RS232 تک حالت تامین کننده E- لینک HDMI بیش از یک فیبر نوری توسعه دهنده 1 کانال صوتی حالت RS232 تک حالت تامین کننده E- لینک HDMI بیش از یک فیبر نوری توسعه دهنده 1 کانال صوتی حالت RS232 تک حالت تامین کننده

تصویر بزرگ :  E- لینک HDMI بیش از یک فیبر نوری توسعه دهنده 1 کانال صوتی حالت RS232 تک حالت

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: E-link
گواهی: RoHS,CE,FCC
شماره مدل: LNK-HF100DA-20

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 جفت
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 5
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، T / T ، Western Union ، MoneyGram ، Paypal
قابلیت ارائه: 1000
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
استاندارد ویدیو: HDMI1.4B 3D؛ HDCP1.4 حداکثر سرعت داده: 6.75Gbps
اتصال دهنده: break مقاومت ظاهری: 100Ω
رابط: مدل SFP - اتصال LC نوع فیبر: حالت تک
طول موج: 850nm / 1310nm / 1550nm گارانتی: 1 سال

1Ch HDMI + 1Ch استریو دو طرفه صوتی + 1Ch RS232 بیش از فیبر نوری

بررسی اجمالی

توسعه دهنده فیبر نوری سری LNK-HF100DA HDMI فیبر فراهم کننده فرمت HDMI ، صوتی دو طرفه و RS232 بر روی یک کابل فیبر نوری ، از حالت دوگانه HDMI1.4 و MHL2.1 پشتیبانی می کند ، کاملاً با MHL2.1 ، HDMI 1.4b ، HDMI سازگار است 1.4b 3D و HDCP 1.4 ، وضوح بالا تا 1920 * 1200 @ 60Hz. توسعه دهنده می تواند برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی که نیاز به انتقال مسافت طولانی با وضوح بالا با کیفیت بالا دارند به دلیل پایداری خوب و امنیت قدرتمند خود استفاده کند.


امکانات

sign سیگنال های ویدئویی HDMI ، RS232 و صدا را تا 20 کیلومتر از طریق یک کابل فیبر منفرد منتقل می کند.

resolution رزولوشن پشتیبانی تا 1920 * 1200 @ 60Hz؛

support پشتیبانی ویژه 1600 * 1200 @ 60HZ

► پشتیبانی از انتقال صوتی استریو دو طرفه خارجی.

iance انطباق با استاندارد HDMI 1.4B 3D و HDCP 1.2؛

receive گیرنده MHL2.1 / HDMI تک درگاه 1.4b

compat سازگاری بالا ، می تواند به صورت خودکار با دستگاه و صفحه نمایش مطابقت کند.

system ساخته شده در سیستم تنظیم خودکار ، تصویر صاف ، شفاف و پایدار.

system ساخته شده در سیستم حفاظت از ESD.

► ساده برای نصب ، وصل و پخش.

► از EDID پشتیبانی کنید


فهرست های فنی

پارامتر شرح

فیلم

استانداردها HDMI1.4B 3D؛ HDCP1.4
حداکثر ساعت پیکسل 165 مگاهرتز
حداکثر سرعت داده 6.75Gbps
سازگار

1080P@50/59.95/60Hz، (حداکثر 1920 * 1200 @ 60Hz) 1080P@23.98/24/29.97/30Hz ،
1080i@50/59.94/60/Hz ،
720P@23.98/24/29.97/30Hz ،
720P@50/59.94/60Hz
پشتیبانی ویژه 1600 * 1200 @ 60HZ

اتصال دهنده زن HDMI نوع A
امپدانس 100Ω
محدوده کابل HDMI <5Meter (وضوح حداکثر 1920 * 1200 @ 60Hz)
سمعی رابط صدای استریو خارجی 3.5MM
فرستنده ورودی 1Ch + 1Ch پراکنده
گیرنده ورودی 1Ch + 1Ch پراکنده
RS232 رابط بلوک ترمینال 3 پین
نرخ باود 5115200
بیت های داده 8 بیت
فیبر نوری رابط مدل SFP - اتصال LC
نوع فیبر حالت تک
طول موج 850nm / 1310nm / 1550nm
پهنای باند رابط 3Gbps
فاصله انتقال

انتقال @ 1920 * 1200 @ 60Hz
فیبر چند حالته: <500M
فیبر یک حالته: 20 کیلومتر

صفحه اول منبع تغذیه آداپتور برق: DC 5 ~ 12V
اتلاف قدرت MAX 4W
درجه حرارت عامل: -20 ~ + 70
رطوبت عامل: 5٪ ~ 90٪
ابعاد (LxWxH) 92 x 57 x 23 (میلی متر)


ترتیب اطلاعات

مدل شرح
LNK-HF100DA 1Ch HDMI + 1Ch دو طرفه صوتی استریو + 1Ch RS232 بر روی الیاف فیبر نوری ، LC (SFP) ، فیبر چند حالته ، 500 متر از جمله 1 گیرنده و 1 گیرنده ، که توسط جفت ها استفاده می شود
LNK-HF100DA-20 1Ch HDMI + 1Ch دو طرفه صوتی استریو + 1Ch RS232 از فیبر نوری ، LC (SFP) ، فیبر یک حالته ، 20 کیلومتر ، از جمله 1 فرستنده و 1 گیرنده ، که توسط جفت استفاده می شود



کاربرد





اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Anna Chen

تلفن: +8615814685651

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
برق بیش از انژکتور اترنت

قدرت Gigabit E-Link بیش از انژکتور انژکتور 12 ~ 48VDC ورودی برق DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. Copyright © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved. Developed by ECER