E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتاترنت مبدل رسانه اترنت

Gigabit LAN GPON ONU فیبر اترنت رسانه تبدیل Zte Chipset 4 شاخص

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

Gigabit LAN GPON ONU فیبر اترنت رسانه تبدیل Zte Chipset 4 شاخص

چین Gigabit LAN GPON ONU فیبر اترنت رسانه تبدیل Zte Chipset 4 شاخص تامین کننده
Gigabit LAN GPON ONU فیبر اترنت رسانه تبدیل Zte Chipset 4 شاخص تامین کننده Gigabit LAN GPON ONU فیبر اترنت رسانه تبدیل Zte Chipset 4 شاخص تامین کننده Gigabit LAN GPON ONU فیبر اترنت رسانه تبدیل Zte Chipset 4 شاخص تامین کننده

تصویر بزرگ :  Gigabit LAN GPON ONU فیبر اترنت رسانه تبدیل Zte Chipset 4 شاخص

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: E-link
گواهی: RoHS,CE,FCC
شماره مدل: سری سری LNK-GPON-N01

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: GPON ONU، بسته صادرات استاندارد
زمان تحویل: 5
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
قابلیت ارائه: 1000000
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
رابط کاربری Upstream PON: 1 رابط GPON، SC تک حالت / تک فیبر طول موج: Tx 1310nm، Rx 1490nm
دورترین فاصله: 20 کیلومتر بین OLT و ONU رابط نوری: اتصال SC / UPC
رابط LAN پایین دست: اینترفیس اترنت انطباق خودکار 1 * 10/100 / 1000Mbps لایه 2/3 سوئیچ: پشتیبانی VLAN IEEE802.1Q
چیپ ست: zte chipset وزن خالص: 0.24 کیلوگرم

1 پورت گیگابیت LAN G PON ONU

مدل: سری سری LNK-GPON-N01

بررسی اجمالی

E-Link مینی GPON ONU ترمینال دستگاه، که به دسترسی به پهنای باند خالص اعمال می شود. این طراحی ساختار فشرده مینی نوع با ادغام بالا را می پذیرد و می تواند 1 GE (RJ45) رابط را فراهم کند.

پشتیبانی از تکنولوژی لایه 2 سوئیچ اترنت و آسان نگهداری و مدیریت آن است. این می تواند به درخواست دسترسی FTTH / FTTP برای کاربران ساکن و کسب و کار اعمال شود. و آن را به طور کامل به مقررات فنی مانند IEEE802.3ah و مورد نیاز فنی GPON تجهیزات (V3.1) سازگار است.

شاخص های فنی

آیتم های فنی شرح
اموال نوری
رابط کاربری Upstream PON

1 GPON interface، SC تک حالت / تک فیبر،

متقارن 1.25 گیگابیت در ثانیه

طول موج Tx 1310nm، Rx 1490nm
قدرت خروجی نوری -1 ~ 4dBm
حساسیت دریافتی <-26dBm
دورترین فاصله 20 کیلومتر بین OLT و ONU
رابط نوری اتصال SC / UPC
رابط LAN پایین دست

اینترفیس اترنت خودکار انطباق 1 * 10/100 / 1000Mbps،

دوبلکس کامل / نصف دوبلکس، اتصالات RJ45

لایه 2/3 سوئیچ پشتیبانی VLAN IEEE802.1Q
مهار بسته های پخش در ONU را پشتیبانی می کند
کنترل جریان IEEE 802.3X
پشتیبانی از 16 آدرس چندرسانه ای در هر پورت LAN
استراتژی امنیت

پشتیبانی از AES-128، رمزگذاری داده ها برای هر دو بالادست

و پایین دست

پشتیبانی از به روز رسانی دینامیکی کلید

نگهداری مدیریت مدیریت OLT متمرکز بر اساس OAM، WEB، CLI، نرم افزار را از راه دور ارتقاء دهید
اطلاعات سخت افزاری
شاخص ها

4 شاخص برای وضعیت منبع تغذیه، بندر PON و 1

پورت Giga-Ethernet

منبع تغذیه نامتناوب 12 ولت، آداپتور برق خارجی AC-DC
چیپ ست zte chipset
سوئیچ قدرت 1
مصرف برق ≤2.5W
شرایط عملکرد دمای عملیاتی: -5 ~ + 55 ℃
رطوبت کاری: 10 ~ 90٪ (غیر متراکم)
شرایط ذخیره سازی ذخیره سازی دمای: -30 ~ + 60 ℃
ذخیره رطوبت: 10 ~ 90٪ (غیر متراکم)
بعد، ابعاد، اندازه 83mm * 83mm * 25mm (طول * عرض * ارتفاع)
وزن خالص 0.24 کیلوگرم

امکانات

  • پلاگین و بازی، ویژگی های خودکار تشخیص، خودکار پیکربندی، ارتقا خودکار سیستم عامل و غیره
  • درخواست رمزنگاری سه گانه را پشتیبانی می کند
  • پشتیبانی مکانیسم درخواست گزارش DBA
  • پشتیبانی OAM تعمیر و نگهداری پیکربندی از راه دور
  • پشتیبانی از راه دور ارتقاء و دانلود
  • تشخیص وضعیت و گزارش خطا پشتیبانی
  • پشتیبانی از پیکربندی حالت کار در پورت کاربر.
  • پشتیبانی از رمزگذاری داده ها و رمزگشایی
  • پشتیبانی 802.1Q VLAN
  • پشتیبانی از غنی QinQ VLAN و IGMP Snooping
  • قوانین ترافیک را برای تغییر اولویت مربوطه پشتیبانی کنید.
  • نشانگر پشتیبانی از چراغ
  • پشتیبانی از بازگرداندن تنظیمات کارخانه
  • پشتیبانی از راه اندازی مجدد و راه اندازی مجدد
  • پشتیبانی از زنگ هشدار قطع گاز
  • کاملا سازگاری با OLT based = on = تراشه Broadcom / PMC / Cortina.

سفارش اطلاعات:

نام محصول توضیحات محصول
LNK-GPON-N01 GPON ONU 1 * SC SM 20KM Tx1310nm، Rx1490nm، 1 * 10/100 / 1000Base-T، 12VDC

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Anna Chen

تلفن: +8617727988275

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)