E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتاترنت مبدل رسانه اترنت

مبدل رسانه ای تنها فیبر نوری، مبدل فیبر اترنت مبدل 48VDC قدرت ورودی

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

مبدل رسانه ای تنها فیبر نوری، مبدل فیبر اترنت مبدل 48VDC قدرت ورودی

چین مبدل رسانه ای تنها فیبر نوری، مبدل فیبر اترنت مبدل 48VDC قدرت ورودی تامین کننده
مبدل رسانه ای تنها فیبر نوری، مبدل فیبر اترنت مبدل 48VDC قدرت ورودی تامین کننده مبدل رسانه ای تنها فیبر نوری، مبدل فیبر اترنت مبدل 48VDC قدرت ورودی تامین کننده مبدل رسانه ای تنها فیبر نوری، مبدل فیبر اترنت مبدل 48VDC قدرت ورودی تامین کننده مبدل رسانه ای تنها فیبر نوری، مبدل فیبر اترنت مبدل 48VDC قدرت ورودی تامین کننده مبدل رسانه ای تنها فیبر نوری، مبدل فیبر اترنت مبدل 48VDC قدرت ورودی تامین کننده

تصویر بزرگ :  مبدل رسانه ای تنها فیبر نوری، مبدل فیبر اترنت مبدل 48VDC قدرت ورودی

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: E-link
گواهی: RoHS,CE,FCC
شماره مدل: سری LNK-S3011D

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته صادرات پایدار
زمان تحویل: 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
قابلیت ارائه: عدد 100000
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
حالت دسترسی: 10/100 / 1000Mbps طول موج: 1310 نانومتر / 1490 نانومتر / 1550 نانومتر
فاصله انتقال: 20/40/60/80/120 کیلومتر بندر: RJ45 و SC
MTBF: 100،000 ساعت منبع تغذیه: خارجی: 48VDC
درجه حرارت: -10 ~ 55 درجه سانتیگراد وزن: 200 گرم

10/100 / 1000M تنها مبدل رسانه فیبر با ورودی قدرت 48VDC

مدل: LNK-S 3011 D سری

بررسی اجمالی

با توجه به عملکرد منحصر به فرد هشدار شکست اتصال بین بندر برق و نوری، مبدل رسانه ای Gigabit Ethernet هوشمند 10/100 / 1000M سازگار می تواند مبدل رسانه ای با مدیریت شبکه را به شدت کاهش هزینه سیستم.

مبدل اترنت سری LNK-S3011D می تواند سیگنال های الکتریکی از جفت های پیچیده 100Base-T و 1000Base-TX را با سیگنال های نوری 1000Base-FX متصل کند.

این گسترش شبکه انتقال از 100M از طریق کابل های مس به 120 کیلومتر از طریق کابل فیبر نوری را گسترش می دهد.

این داده ها را قادر می سازد در دو رسانه مختلف از شبکه های الکتریکی و نوری یا با تکنولوژی انتقال داده L2 ذخیره و جلو، و یا توسط یکی از PHY L1 برش را قادر می سازد.

این پروتکل انتقال تنها در تک حالت تک فیبر را پشتیبانی می کند.

امکانات

  • 10/100 / 1000Mbps خودکار حس، تسهیل ارتقاء شبکه
  • ساخته شده در هسته سوئیچینگ کارآمد برای اجرای کنترل جریان و کاهش بسته های پخش
  • کاملا دو نفره و نیمه دوبلکس خودکار حساس است
  • پشتیبانی خودکار حس MDI / MDI-X، تسهیل راه اندازی و نصب سیستم
  • هشدار شکست لینوکس (LFA) اختیاری است
  • پشتیبانی نیمه / کامل دوبلکس از FX و هشدار شکست پیوند با سوئیچ اختیاری اختیاری است
  • پشتیبانی 10/100 / 1000Mbps ذخیره و جلو و انتقال 1000 مگابیت بر ثانیه با اختیاری سوئیچ سوئیچ
  • پشتیبانی از انتقال 1000Base-Fx یا STM-1، سازگار با سایر دستگاه ها است
  • پشتیبانی از انتقال تاخیر زمانی کم
  • پشتیبانی از انتقال بسته های طولانی تا 16000 بایت
  • پشتیبانی از انتقال بسته های VLAN طولانی مدت
  • کیفیت خدمات (QoS)، اطمینان از انتقال بسته های VoIP
  • مصرف انرژی بسیار کم (کمتر از 2W)، گرما کم، عملکرد قابل اعتماد و پایدار، و عمر طولانی.
  • تنها انتقال تک فیبر فیبر
  • منبع تغذیه خارجی DC48V

شاخص های فنی

پارامتر مشخصات فنی
حالت دسترسی 10/100 / 1000Mbps

استاندارد

IEEE802.3 10Base-T Ethernet، IEEE802.3u، 100Base-TX / FX سریع اترنت، IEEE802.3x کنترل جریان
طول موج 1310 نانومتر / 1490 نانومتر / 1550 نانومتر

فاصله انتقال

تک فیبر تک حالت: 20/40/60/80/120 کیلومتر جفت پیچ خورده رده -5: 100 متر

بندر

یک پورت RJ45: برای اتصال STP / UTP category-5 جفت پیچ خورده

یک پورت اپتیک: حالت تک تک فیبر: SC (9 / 125μm)

معنی تبدیل حالت ذخیره و پیشرو و یا حالت برش

کنترل جریان

دوبلکس کامل: کنترل جریان؛ نیمه دوپاکس: فشار پشتی
BER <19-9
MTBF 100،000 ساعت

چراغ نشانگر

PWR (منبع تغذیه)، FX L / A (عمل پیوند نوری)، TP L / A (حمل حمل بسته بندی TP کابل)،
منبع تغذیه خارجی: 48VDC
مصرف برق <40W (شاسی در بار کامل)، <2W
ابعاد (LxWxH) 94x71x26mm
وزن 200 گرم
دمای کار -10 ~ 55 درجه سانتیگراد
رطوبت کاری 5٪ ~ 90٪
حفظ دما -20 ~ 60 درجه سانتیگراد
حفظ رطوبت 5٪ ~ 90٪ غیر متراکم

سفارش اطلاعات

LNK-S3011D-20

10/100 / 1000Base-T تا 1000Base-F، WDM (فیبر تک فیبر)، 20km، 1310 / 1550nm، SC، مستقل، ورودی ورودی 48VDC، استفاده شده توسط جفت

LNK-S3011D-40

10/100 / 1000Base-T تا 1000Base-F، WDM (فیبر تک فیبر)، 40km، 1310 / 1550nm، SC، مستقل، ورودی 48VDC، استفاده شده توسط جفت

LNK-S3011D-60

10/100 / 1000Base-T تا 1000Base-F، WDM (فیبر تک فیبر)، 60km، 1490 / 1550nm، SC، مستقل، ورودی 48VDC، استفاده شده توسط جفت

LNK-S3011D-80

10/100 / 1000Base-T تا 1000Base-F، WDM (فیبر تک فیبر)، 80km، 1550 / 1490nm، SC، مستقل، ورودی 48VDC، استفاده شده توسط جفت

LNK-S3011D-120

10/100 / 1000Base-T تا 1000Base-F، WDM (فیبر تک فیبر)، 120km، 1490 / 1550nm، SC، مستقل، ورودی 48VDC، استفاده شده توسط جفت

کاربرد

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Anna Chen

تلفن: +8617727988275

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)