E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتسوئیچ POE اترنت صنعتی

10 / 100M 1FX 2TXindustrial سوئیچ اترنت مدیریت شده DIN - Rail Mount RoHS Approval

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

10 / 100M 1FX 2TXindustrial سوئیچ اترنت مدیریت شده DIN - Rail Mount RoHS Approval

چین 10 / 100M 1FX 2TXindustrial سوئیچ اترنت مدیریت شده DIN - Rail Mount RoHS Approval تامین کننده

تصویر بزرگ :  10 / 100M 1FX 2TXindustrial سوئیچ اترنت مدیریت شده DIN - Rail Mount RoHS Approval

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: E-link
گواهی: RoHS,CE,FCC
شماره مدل: سری LNK-GYP002

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 5 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
قابلیت ارائه: 100000pcs/ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
پورت RJ45: 2x10 / 100Base-T، مذاکره خودکار الیاف فیبر: پورت های 1x100Base-FX
طول موج: 850 نانومتر، 1310 نانومتر، 1550 نانومتر ولتاژ ورودی: 48V DC (46 ~ 50VDC)، ورودی برق اضافی
درجه حرارت: -40 ° C تا + 80 ° C ابعاد: 61 × 120 × 140 میلیمتر
نصب و راه اندازی: DIN-Rail یا نصب دیوار وزن: 730 گرم

10 / 100M 1FX + 2TX DIN-Rail Mount PoE سوئیچ اترنت صنعتی

مدل: LNK - سری GYP002

بررسی اجمالی

LNK-GYP002 یک سوئیچ Industrial PoE بدون کنترل 2 پورت پشتیبانی از PoE در پورت 1-2 است. این سوئیچ ها به عنوان تجهیزات منبع تغذیه (PSE) طبقه بندی می شوند و زمانی که از این طریق استفاده می شوند، دستگاه های مجهز به استاندارد سازگار با استاندارد IEEE 802.3af 15.4 وات (یا IEEE 802.3 و 25.5 وات) را فراهم می کنند و نیاز به سیم کشی اضافی را حذف می کنند. مبدلهای LNK-GYP002 از IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3x با 10 / 100M، کامل / نیمه دوبلکس و MDI / MDI-X خودکار سنجش پشتیبانی می کنند، که یک راه حل کامل برای شبکه صنعتی اترنت شما را فراهم می کند. علاوه بر این، هشدار دهنده ساخته شده در رله هشدار دهنده مهندسان شبکه هنگامی که شکست برق یا شکستن پورت رخ می دهد.

شاخص های فنی

پارامتر مشخصات فنی
استاندارد

IEEE 802.3 برای 10Base-T

IEEE 802.3u برای 100Base-TX و 100Base-FX (سریع اترنت)

IEEE 802.3x برای کنترل جریان

مشخصات IEEE 802.3af PoE (تا 15.4 وات در هر پورت برای PSE)

مشخصات IEEE 802.3at PoE (تا 25.5 وات در هر پورت برای PSE)

پورت RJ45 2x10 / 100Base-T، مذاکره خودکار، کامل / نیمه دوبلکس، خودکار MDI / MDIX، بر روی کابل مسی از cat5 با فاصله عملیاتی کمتر از 100 متر.
الیاف فیبر پورت 1x100Base-FX (اتصال SC / ST / FC / LC / SFP، اختیاری)
انتقال

جفت پیچ خورده: 100M (کابل استاندارد CAT5 / CAT5e)

فیبر چند حالت: 1310 نانومتر، 2 کیلومتر

فیبر تنها حالت: 1310nm، 20/40 / 60Km

1550nm، 20/40/60/80/100 / 120Km

طول موج 850 نانومتر، 1310 نانومتر، 1550 نانومتر
گزینه های ورودی برق

ولتاژ ورودی: 48V DC (46 تا 50VDC)، ورودی برق اضافی

حفاظت کنونی بیش از حد

پشتیبان گیری قدرت دوگانه

پشتیبانی ورودی هشدار دوگانه

اتصال: پایانه 6 پین

محدودیت های محیطی

دمای عملیاتی: -40 ° C تا + 80 ° C

دمای ذخیره سازی: -45 ° C تا + 85 ° C

رطوبت نسبی: 5٪ تا 95٪ (غیر متراکم)

ابعاد مکانیکی

ابعاد: 61 x 120 x 140 میلیمتر

حفاظت از خانه: محافظت IP40، آلومینیوم آلیاژ

نصب: DIN-Rail یا نصب دیوار

وزن: 730 گرم

تائیدیه

EMI: FCC قسمت 15 بخش B کلاس A، EN 55022 کلاس A

EMS:

• EN61000-4-2 (ESD)، سطح 3

• EN61000-4-3 (RS)، سطح 3

• EN61000-4-4 (EFT)، سطح 3

• EN61000-4-5 (Surge)، سطح 3

• EN61000-4-6 (CS)، سطح 3

• EN61000-4-8، سطح 3

شوک: IEC 60068-2-27

آزاد سقوط: IEC 60068-2-32

لرزش: IEC 60068-2-6

امکانات

· مطابق با IEE 802.3 10Base-T، IEEE802.3u، 100Base-TX / FX

· ارائه یک پورت اپتیکال تک و چند حالته و پورت 10 / 100M RJ45، پشتیبانی از حالت کامل / نیمه دوطرفه و اتصال خودکار MDI / MDI-X

· مطابق با IEEE 802.3af / at، قدرت برای دوربین های IP را بیش از اترنت فراهم می کند

· شاخص نور پویا، وضعیت وضعیت کنونی را نشان می دهد، یک شرایط کار ساده و راهنمایی های عیب یابی را ارائه می دهد

· پذیرش IEEE 802.3x کنترل کامل جریان دوگانه استاندارد، با کنترل جریان کنترل فشار برگشتی دوطرفه

· -40 ℃ تا 80 ℃ درجه حرارت عامل

· برای کاربردهای صنعتی طراحی شده است. حفاظت IP40، آلیاژ آلومینیوم

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Anna Chen

تلفن: +8617727988275

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)