E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتمبدل اترنت صنعتی صنعتی

Din Rail / Wall Mount Industrial Ethernet Media Converter 4G + 2 SC Gigabit Ethernet Switch

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

Din Rail / Wall Mount Industrial Ethernet Media Converter 4G + 2 SC Gigabit Ethernet Switch

چین Din Rail / Wall Mount Industrial Ethernet Media Converter 4G + 2 SC Gigabit Ethernet Switch تامین کننده
Din Rail / Wall Mount Industrial Ethernet Media Converter 4G + 2 SC Gigabit Ethernet Switch تامین کننده Din Rail / Wall Mount Industrial Ethernet Media Converter 4G + 2 SC Gigabit Ethernet Switch تامین کننده

تصویر بزرگ :  Din Rail / Wall Mount Industrial Ethernet Media Converter 4G + 2 SC Gigabit Ethernet Switch

جزئیات محصول:

Place of Origin: China, Shenzhen
نام تجاری: E-link
گواهی: RoHS, CE, FCC
Model Number: LNK-GY204G Series

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1 pcs
قیمت: negotiation
Packaging Details: Standard Export package
Delivery Time: 7
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram,paypal
Supply Ability: 100000 pcs
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
الیاف فیبر: 2 پورت SC انتقال: جفت پیچ خورده: 100 متر؛ فیبر: بسته به ماژول SFP
ولتاژ ورودی: 24VDC (18 ~ 36V DC) درجه حرارت: -40℃ به + 80℃
ابعاد: 138 x 112 x 60 میلیمتر وزن: 640 گرم
حفاظت از خانه: حفاظت IP40، آلیاژ آلومینیوم نصب و راه اندازی: DIN-Rail یا نصب دیوار

سوئیچ اترنت صنعتی Gigabit SC 4G + 2 SC

مدل: سری LNK-GY 2 04G

بررسی اجمالی



سوئیچ اترنت صنعتی سخت افزاری سری LNK-GY204G از چهار اترنت Gigabit Ethernet و 2 x SC Fiber Ports پشتیبانی می کند.
برای ایجاد قابلیت اطمینان در شبکه شما، LNK-GY204G مجهز به یک پروتکل شبکه انحصاری اختصاصی است که کاربران را قادر می سازد راه آسان برای ایجاد یک شبکه اترنت انبساطی با زمان بازیابی فوق العاده سریع کمتر از 20ms داشته باشد.

علاوه بر این، LNK-GY204G همچنین از استانداردهای پیشرفته شبکه ای برای بهینه سازی عملکرد شبکه، مسائل مربوط به تعمیر و نگهداری و امنیت ایمنی شبکه پشتیبانی می کند.


امکانات

  1. تمام پورت های Gigabit Ethernet برای 4 مس و 2 SC
  2. پورت SC می تواند SMF، MMF باشد
  3. پشتیبانی از IEEE802.3، IEEE802.3x، IEEE802.3u استاندارد
  4. پشتیبانی کامل دوبلکس و نیمه دوبلکس و حساسیت خودکار آن
  5. پشتیبانی خودکار حس MDI / MDI-X، تسهیل راه اندازی و نصب سیستم
  6. محدوده دما -40 ℃ تا 80 ℃
  7. طراحی شده برای برنامه های کاربردی صنعتی. حفاظت IP40، آلیاژ آلومینیوم


شاخص های فنی

پارامتر

مشخصات فنی

استاندارد

IEEE802.3 (10BASE-T)، IEEE802.3u 100BASE-TX / FX (سریع اترنت)،
IEE802.3z 1000BASE-SX / LX (گیگابیت-اترنت)، IEEE802.3x (کنترل جریان)، IEEE802.1q، IEEE802.1p QoS، IEEE802.1d Spanning Tree

نرخ پورت RJ45

4 پورت RJ45: اتصال اتوماتیک 10/100 / 1000BaseT (X)، حالت کامل / نیمه دوگانه یا نیروی کار، و پشتیبانی از MDI / MDI-X

الیاف فیبر

2 پورت SC

انتقال

جفت پیچ خورده: 100 متر (کابل استاندارد CAT5 / CAT5e)
فیبر: بسته به ماژول SFP

گزینه های ورودی برق

ولتاژ ورودی: 24VDC (18 ~ 36V DC)
حفاظت اتصال متقابل

محدودیت های محیطی

دمای عملیاتی: -40 ℃ تا + 80 ℃
دمای ذخیره سازی: -45 ℃ تا + 85 ℃
رطوبت نسبی: 5٪ تا 95٪ (غیر متراکم)

ابعاد مکانیکی

ابعاد: 138 x 112 x 60 میلیمتر
حفاظت از خانه: محافظت IP40، آلومینیوم آلیاژ
نصب: DIN-Rail یا نصب دیوار
وزن: 640 گرم

تائیدیه

EMI: FCC قسمت 15 بخش B کلاس A، EN 55022 کلاس A
EMS:
• EN61000-4-2 (ESD)، سطح 3
• EN61000-4-3 (RS)، سطح 3
• EN61000-4-4 (EFT)، سطح 3
• EN61000-4-5 (Surge)، سطح 3
• EN61000-4-6 (CS)، سطح 3
• EN61000-4-8، سطح 3
شوک: IEC 60068-2-27
آزاد سقوط: IEC 60068-2-32
لرزش: IEC 60068-2-6

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Anna Chen

تلفن: +8615814685651

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

برق بیش از انژکتور اترنت

قدرت Gigabit E-Link بیش از انژکتور انژکتور 12 ~ 48VDC ورودی برق DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. Copyright © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.