E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتسوئیچ فیبر نوری

Gigabit Fiber Optic Network Switch 8G + 16 SFP Management 93 X 120x 28 mm

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

Gigabit Fiber Optic Network Switch 8G + 16 SFP Management 93 X 120x 28 mm

چین Gigabit Fiber Optic Network Switch 8G + 16 SFP Management 93 X 120x 28 mm تامین کننده
Gigabit Fiber Optic Network Switch 8G + 16 SFP Management 93 X 120x 28 mm تامین کننده Gigabit Fiber Optic Network Switch 8G + 16 SFP Management 93 X 120x 28 mm تامین کننده Gigabit Fiber Optic Network Switch 8G + 16 SFP Management 93 X 120x 28 mm تامین کننده Gigabit Fiber Optic Network Switch 8G + 16 SFP Management 93 X 120x 28 mm تامین کننده

تصویر بزرگ :  Gigabit Fiber Optic Network Switch 8G + 16 SFP Management 93 X 120x 28 mm

جزئیات محصول:

Place of Origin: Guangdong, China
نام تجاری: E-link
گواهی: Guangdong, China
Model Number: LNK-FS168

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1
قیمت: USD410-440/pcs
Packaging Details: Standard export package
Delivery Time: 4-6 days
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
پهنای باند Backplane: 52 گیگابایت پورت نوری: 16 x SFP 1000Base-X
درگاه اترنت: 8 10 10/100 / 1000M RJ45 مدیریت: بله
قدرت ورودی: 12V / 1A ابعاد: 93 x 120x 28 میلی متر

سوئیچ شبکه فیبر مدیریت گیگابیت 8G + 16SFP

مدل: LNK-FS168



بررسی اجمالی

سوئیچ شبکه فیبر مدیریت گیگابیت سوئیچ شبکه فیبر دوم Gigabit ، سوئیچ مدیریت شده با لایه دوم ، گیگابیت است و دارای پورت های 810 / 100M / 1000M RJ45 و 16 پورت نوری 1000 1000M SFP است. سخت افزار از تعویض لایه دوم سیم با سرعت پشتیبانی می کند.
کاربران می توانند انواع عملکردهای سوئیچ را از طریق درگاه اترنت در WEB تنظیم کنند. ساخته شده در سیستم دفاعی ARP و DOS می تواند به طور موثری از ARP ، DOS و حمله ویروس های مختلف دفاع کند ، علاوه بر این ، همچنین دارای بسیاری از ویژگیهای قدرتمند است: یک QoS جامع ، درخت پوشاکی ، سرکوب طوفان ، کنترل پهنای باند ، IGMP Snooping ، دسترسی ACL کنترل ، Snooping DHCP و غیره بسیار مناسب برای شرکتهای کوچک و متوسط ​​، شبکه پردیس و برنامه های تجمیع شبکه شهری کلانشهر.


امکانات
1. دفاع ARP: عملکرد آدرس MAC و پورت اتصال و فیلتر امنیتی آدرس MAC می تواند به طور موثر از حمله ARP دفاع کند. چرت زدن DHCP می تواند محافظت از ARP را برای کاربران فراهم کند تا MAC را بصورت پویا بدست آورند.
2. Qos: پشتیبانی از استراتژی QOS متعدد. براساس تنظیم اولویت 802.1p ، هر پورت هشت صف اولویت را فراهم می کند. برای دستیابی به QOS جامع ، IP-DSCP را می توان با توجه به هدر IP به سطوح مختلف خدمات تقسیم کرد. AUTO VOIP می تواند درگاه را در بالاترین اولویت سیگنال صوتی قرار دهد ، کیفیت صدای تلفن IP شبکه را تا حد زیادی بهبود بخشد.
3. Spanning Tree: پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.1d و IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Tree Tree) و IEEE802.1s (پروتکل درخت Spanning چندگانه).
4. AUTO DOS: از حمله DOS زیر با هفت شکل مختلف دفاع کنید.
(1) حمله زمینی: مهاجم بسته های TCP SYN جعلی اطلاعات را با همان آدرس IP منبع ، آدرس مقصد IP ، ارسال می کند ، سیستم قربانی سعی می کند تا اطلاعاتی را برای خود ارسال کند ، منجر به اختلال در سیستم شود و فلج یا مجدداً راه اندازی شود. .
(2) حمله Blat: مهاجم بسته های جعلی را با همان شماره درگاه منبع و شماره درگاه مقصد ارسال می کند ، سیستم قربانی سعی می کند تا یک پاسخ پاسخ را به خودش بفرستد ، در نتیجه خراب شدن سیستم یا مجدداً راه اندازی شود.
(3) حمله Smurf: مهاجم از آدرس مبدل جعل شده هدف حمله برای اجرای فرایند پینگ به آدرس پخش استفاده می کند. سپس تمام میزبانهای فعال به هدف پاسخ می دهند و منجر به ازدحام یا اختلال در شبکه می شوند.
(4) سیل پینگ: طغیان سیستم هدف توسط طوفان های پخش پینگ ، به طوری که سیستم نمی تواند پاسخگوی مکاتبات قانونی باشد.
(5) SYN / SYN-ACK سیل: سیستم هدف سوراخ توسط بسته SYN یا SYN / ACK طغیان می کند.
(6) از حمله TCP نامعتبر محافظت کنید: از جاری شدن اطلاعات ناشی از بسته های TCP نامعتبر جلوگیری کنید.
(7) حمله پینگ: مرگ بسته های درخواستی بسیار بزرگ ICMP ("پینگ") را ارسال می کند ، هدف آن این است که باعث شود سرریز بافر ورودی کامپیوتر هدف ، به طوری که کامپیوتر فلج شود.
5- سرکوب طوفان: می توان با ترافیک Broadcast ، multicast ، DLF تنظیم کرد.
6. کنترل دسترسی ACL: برای کنترل تبادل بسته از درگاه ، استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که سایت اینترانت بدون مجوز به کاربران دسترسی نخواهد داشت ، در حالی که به طور غیر مستقیم از حمله ARP دفاع می کند.
7. IGMP Snooping: پشتیبانی IGMP نسخه 2 (RFC 2236): IGMP Snooping برای ایجاد گروه های multicast برای ارسال بسته های چند مرحله ای استفاده می شود تا از هدر رفتن پهنای باند در هنگام سرریز بسته های چند مرحله ای استفاده نشود.
8. پشتیبانی از احراز هویت 802.1x ، و دسترسی کاربران به احراز هویت کاربران.
9. فیلتر سریع سیم - حالت ذخیره سازی - رو به جلو ، یک ساختار سوئیچینگ غیر مسدود کننده واقعی را ارائه می دهد.
10- از عملکرد آینه پورت ، جمع آوری بندر ، حد مجاز سرعت درگاه پشتیبانی کنید.
11. پشتیبانی از درگاه مبتنی بر VLAN و IEEE802.1Q بر اساس VLAN.


فهرست های فنی

نوع محصول سوئیچ شبکه فیبر گیگابیت 16 + 8 مدیریت
توافق نامه پشتیبانی IEEE802.3، IEEE802.3u، IEEE 802.3ab، IEEE 802.3x، IEEE802.1q، IEEE802.1p، IEEE802.1z، IEEE802.1d، IEEE802.1s، IEEE802.1w، IEEE802.1، IEEE802.1
حداکثر طول فریم 9216B
بنادر 16 پورت نوری 1000MM SFP و 8 پورت 10/100 / 1000M RJ45
رسانه شبکه 1000Base-LX: با استفاده از لیزر طول موج بلند (1310nm) بیش از فیبر چند حالته و حالت تک ، فیبر چند حالته حداکثر فاصله 550m ، حالت تک 10-24km است.
1000Base-SX: 62.5μm 62MM فیبر حداکثر فاصله انتقال 275m ، 50μm الیاف چند حالته با استفاده از حداکثر فاصله انتقال 550 متر.
10Base-T: 3 کلاس یا بیش از 3 نوع UTP. (حداکثر فاصله انتقال از 200m) ، 14880P / S
100Base-TX: 5 UTP دسته؛ (حداکثر فاصله انتقال 100 متر) ، 148800P / S
1000Base-T: CAT-5E UTP یا رده 6 UTP؛ (حداکثر فاصله انتقال 100 متر) ، 1488000P / S
جدول آدرس VLAN 4K
جدول آدرس MAC 8K
حافظه نهان 32 مگابایت
پهنای باند Backplane 52 گیگابایت
نرخ فیلتر و حمل و نقل 10 مگابیت در ثانیه: 14880pps
100Mbps: 148800pps
1000Mbps: 1488000pps
ابعاد 440x230x44mm (شاسی استاندارد 1U19 اینچی)
استفاده از محیط دمای کار: 0 ℃ ℃ 40؛
رطوبت 10٪ ~ 90٪ غیر چگالشی
دمای ذخیره سازی: -20 ~ ~ 70 ℃؛
رطوبت ذخیره سازی 5٪ ~ 90٪ غیر چگالشی
قدرت ورودی: 90-264VAC ، 50-60HZ؛ خروجی: 5V / 12A
مصرف برق مصرف برق: 60W

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Mike

تلفن: +8613590128773

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

برق بیش از انژکتور اترنت

E-Link Gigabit Power Over Ejector Injector 12 ~ 48VDC ورودی قدرت DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. Copyright © 2017 - 2019 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.