E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتسوئیچ POE اترنت

Entry Level Industrial Ethernet POE Switch , 4 Port Power Over Ethernet Switch

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

Entry Level Industrial Ethernet POE Switch , 4 Port Power Over Ethernet Switch

چین Entry Level Industrial Ethernet POE Switch , 4 Port Power Over Ethernet Switch تامین کننده
Entry Level Industrial Ethernet POE Switch , 4 Port Power Over Ethernet Switch تامین کننده Entry Level Industrial Ethernet POE Switch , 4 Port Power Over Ethernet Switch تامین کننده Entry Level Industrial Ethernet POE Switch , 4 Port Power Over Ethernet Switch تامین کننده

تصویر بزرگ :  Entry Level Industrial Ethernet POE Switch , 4 Port Power Over Ethernet Switch

جزئیات محصول:

Place of Origin: Guangdong, China
نام تجاری: E-link
گواهی: CE/FCC/Rohs
Model Number: LNK-AF2400GPF-SFP

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1
قیمت: Negotiation
Packaging Details: Standard export package
Delivery Time: 4-6 days
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: Negotiate 5000pcs Per Month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
استاندارد PoE: IEEE802.3af 15.4w طول موج: 850nm ، 1310nm ، 1550nm
اتصال اترنت: 4 x RJ45 پورت نوری: 2 x SFP 1000Base-X
قدرت ورودی: 100 ~ 240V AC فاصله: بستگی به SFP دارد

سوئیچ POE صنعتی 4 در سطح ورودی 10/100 / 1000M POE با 2 درگاه SFP

مدل: LNK-AF2400GPF-SFP


بررسی اجمالی

سری LNK-AF2400G یک سوئیچ اترنت 6 پورت ورودی است که از 4 رابط 10/100 / 1000Base-T (x) + 2 1000Base-FX پشتیبانی می کند. بدون فن ، مصرف کم و طراحی درجه صنعتی. توانایی کار مداوم تر. LNK-AF2400G دارای درجه حرارت از -20 تا 60 درجه سانتیگراد است و برای اطمینان از برآورده شدن نیازهای ویژه محیط خارج از منزل ، تحت آزمایش 100٪ سوزاندن قرار می گیرد.


امکانات

  • پشتیبانی از درگاه های 4pcs RJ45 و پورت های فیبر 2 عدد (SC یا SFP)
  • پشتیبانی IEEE802.3 / 802.3u / 802.3x
  • محافظت از طوفان را پخش کنید
  • DC110 ~ 220V یا AC100 ~ 240V 3 بیت ورودی بلوک ترمینال
  • پیکربندی پلاگین و بازی
  • پشتیبانی از قاب های جامبو 9.6 KB
  • محافظت از طوفان را پخش کنید
  • فروشگاه پشتیبانی و انتقال به جلو
  • از کنترل جریان فشار پشتی پشتیبانی کنید
  • بدون فن ، مصرف کم ، طراحی کلاس EMC-4
  • کلیه ضد پورت درگاه (6KV)
  • حفاظت از جداسازی 3KV
  • محافظت IP30 ، پوسته فلزی
  • گزینه PoE / PoE +

گارانتی : 3 سال ضمانت

فهرست های فنی

فن آوری
استاندارد IEEE802.3 ، IEEE802.3u ، IEEE802.3x
کنترل جریان IEEE802.3x
آدرس MAC 8K
رابط
پورت های RJ45 اتصال خودکار 10/100 / 1000M ، حالت دوبلکس کامل / نیمه یا نیرو و پشتیبانی از اتصال MDI / MDI-X
پورت فیبر پورت 1000Base-FX (اختیاری SC / ST / SFP)
نشانگر LED PWR ، SYS ، لینک / ACT
قدرت
ورودی برق 220VDC 110 110 110 ( 300VDC 100 )) Or100 V 240VAC ( 264VAC 85 )
جریان ورودی 0.25A ( @ 110VAC / VDC )
اتصال دهنده بلوک ترمینال 3 بیتی
محیطی
دمای کارکرد -20 ~ 60 ℃ (درجه حرارت اختیاری گسترده)
دمای ذخیره سازی -40 ~ 85
رطوبت نسبی 95٪ 5٪ ( بدون چگالش )
مکانیکی
پوسته محافظت IP30 ، جعبه فلزی
نصب و راه اندازی دسکتاپ
W × H × D 185mm * 134mm * 35mm
تائیدیه
EMI FCC قسمت 15 ، کلاس CISPR (EN55022)
EMS

EN61000-4-2 (ESD) ، سطح 3
EN61000-4-3 (RS) ، سطح 3
EN61000-4-4 (EFT) ، سطح 3
EN61000-4-5 (گشت و گذار) ، سطح 3
EN61000-4-6 (CS) ، سطح 3
EN61000-4-8 ، 100A / m
EN61000-4-12

شوکه شدن IEC 60068-2-27
سقوط آزاد IEC 60068-2-32
لرزش IEC 60068-2-6
خدمات پس از فروش
ضمانتنامه 5 سال



اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Mike

تلفن: +8613590128773

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

برق بیش از انژکتور اترنت

قدرت Gigabit E-Link بیش از انژکتور انژکتور 12 ~ 48VDC ورودی برق DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. Copyright © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved. Developed by ECER