E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتSDI به فیبر نوری تبدیل

SD / HD / 3G SDI به فیبر نوری Asi مبدل، Sdi به مبدل فیبر نوری

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

SD / HD / 3G SDI به فیبر نوری Asi مبدل، Sdi به مبدل فیبر نوری

چین SD / HD / 3G SDI به فیبر نوری Asi مبدل، Sdi به مبدل فیبر نوری تامین کننده
SD / HD / 3G SDI به فیبر نوری Asi مبدل، Sdi به مبدل فیبر نوری تامین کننده SD / HD / 3G SDI به فیبر نوری Asi مبدل، Sdi به مبدل فیبر نوری تامین کننده SD / HD / 3G SDI به فیبر نوری Asi مبدل، Sdi به مبدل فیبر نوری تامین کننده SD / HD / 3G SDI به فیبر نوری Asi مبدل، Sdi به مبدل فیبر نوری تامین کننده SD / HD / 3G SDI به فیبر نوری Asi مبدل، Sdi به مبدل فیبر نوری تامین کننده SD / HD / 3G SDI به فیبر نوری Asi مبدل، Sdi به مبدل فیبر نوری تامین کننده

تصویر بزرگ :  SD / HD / 3G SDI به فیبر نوری Asi مبدل، Sdi به مبدل فیبر نوری

جزئیات محصول:

محل منبع: 10G OEO مبدل 3R تکرار کننده SFP + به SFP + توضیحات محصول 10G OEO Converter-3R SFP + -SFP + 1.jpg10G
نام تجاری: E-link
گواهی: CE/FCC/Rohs
شماره مدل: LNK-HD-SDI

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 5-8 روز
شرایط پرداخت: T / T، L / C، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000 در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
استاندارد SDI تصویری: SD-SDI، HD-SDI، 3G-SDI رابط ویدئو: BNC
امپدانس ورودی / خروجی ویدئو: 75Ω رابط فیبر: LC ساده
فاصله انتقال: 550 تا 120 کیلومتر طول موج: 1310 نانومتر / 1550 نانومتر

محصول: SD / HD / 3G-SDI به فیبر تبدیل

مدل: سری LNK-HD-SDI و LNK-3G-SDI

بررسی اجمالی

SDI SD / HD / 3G SD-SD / SD / SD / SDHC E-link دارای تکنولوژی انتقال فیبر نوری بین المللی پیشرفته تمام دیجیتال است. این استانداردها برای انتقال سیگنال های ویدئویی دیجیتال بدون فشرده، رمزگذاری نشده (به صورت اختیاری شامل صدا جاسازی شده و / یا کد زمان) در تجهیزات تلویزیون استفاده می شود. آنها همچنین می توانند برای داده های بسته بندی شده مورد استفاده قرار گیرند. و اکنون - با دستگاه های فیبر نوری LNK-HD-SDI شما می توانید این سیگنال ها را در فواصل بزرگ بیش از کابل های فیبر نوری تحویل دهید. سیگنال ویدئویی HD SDI می تواند از طریق 1 فیبر منحصر به فرد با انتقال غیردیوفر، کیفیت بالا، انتقال طولانی انتقال یابد. این سری از ویدیو به مبدل فیبر دارای عملکرد پایدار، کیفیت تصویر واضح و ثبات بالا با نشانگر وضعیت LED در بدن است از دستگاه وضعیت کار دستگاه می تواند بصری مشاهده شود. در عین حال، مقدار سوئیچ، ولتاژ، وضعیت کار و دیگر اطلاعات سیگنال معکوس معکوس را می توان با داده RS485 کنترل کرد. این باعث می شود که دستگاه های ما انعطاف پذیر تر از درخواست مشتریان مختلف باشد. برنامه های کاربردی برای این محصول، به نام چند عبارتند از: سیستم نظارت بر ترافیک هوشمند. سیستم امنیتی شبکه مدارس نظارت صنعتی (برق، شیمی، فولاد، نفت، راه آهن و غیره) نظارت نظامی (انبار، مرز، گارد، و غیره) سیستم پخش برنامه تلویزیونی. ورزشگاه (برای فیلم HD زنده، انتقال صوتی).

امکانات

  • محدوده طول موج 1310nm، 1550nm و 16 نوع دیگر از wavelengthen CWDM (مطابق با ITU-T G.694.2)؛
  • مقیاس کابل کواکسیال، برای همه نرخ کمتر از 3.2 Gb / s (Belden 1694A) استفاده می شود.
  • شاخص وضعیت LED برای نظارت بر شرایط کاری؛
  • پشتیبانی از بازسازی کننده ویدیو؛
  • پشتیبانی از فرستنده SFP داغ متصل شده است
  • بالاترین میزان کار 3.2Gb / s است.
  • برای SMPTE 292M (2.9Gb / s) بازیابی ساعت.
  • محصول پلاگین و بازی است که اجازه می دهد تا رابط های ویدئویی دیجیتال SD-SDI / HD-SDI / 3G-SDI را بیش از فیبر تک ارسال نماید.
  • پشتیبانی از فرمت های تصویری SDI: 625/25 PAL، 525 / 29.97 NTSC، 525 / 23.98 NTSC، 720p50، 720p59.94 و 1080P 23.98 / 24/30/50/60

کاربرد

E-link SDI SD / HD / 3G مبدل های ویدئویی دیجیتال دیجیتال تصویب پیشرفته بین المللی پیشرفته تمام دیجیتال گیگابیت فن آوری انتقال فیبر نوری. این استانداردها برای انتقال سیگنال های ویدئویی دیجیتال بدون فشرده، رمزگذاری نشده (به صورت اختیاری شامل صدا جاسازی شده و / یا کد زمان) در تجهیزات تلویزیون استفاده می شود. آنها همچنین می توانند برای داده های بسته بندی شده مورد استفاده قرار گیرند. برنامه های کاربردی فقط به ذکر است:

  • ضبط فیلم های حیوانات؛
  • رویدادهای زنده پخش بیش از فیبر
  • شبکه های نظارت بالا (بدون خطا) در ارتش یا امنیت؛
  • سیستم دیوار ویدئو بزرگ
  • سیستم نظارت بر ترافیک هوشمند
  • سیستم های امنیتی
  • شبکه های آموزشی
  • نظارت صنعتی (برق، شیمی، فولاد، نفت، راه آهن و غیره)
  • نظارت نظامی (انبار، مرز، گارد، و غیره)
  • ورزشگاه (برای فیلم HD زنده، انتقال صوتی)

شاخص های فنی

رابط فیبر نوری:

رابط فیبر LC ساده
فاصله انتقال 550 تا 120 کیلو متر (به گیرنده فرستنده SFP بستگی دارد)
طول موج 1310 نانومتر / 1550 نانومتر (به گیرنده فرستنده SFP بستگی دارد)

ویدئو

رابط ویدئو BNC
امپدانس ورودی / خروجی ویدئو 75Ω
ورودی / خروجی ویدئو ولتاژ را قرار دهید معمولی: 1Vpp، حداقل 0.5Vpp، حداکثر 1.5Vpp
نرخ بیت ویدئو حداکثر 3.2Gb / s
افزایش دیفرانسیل (10٪ ~ 90٪ APL) <1٪

استاندارد SDI تصویری

270Mbps (SD-SDI)، 1.485Gbps / M (HD-SDI)

نقشه برداری SMPTE425M3Gb / s (3G-SDI)

رابط سریال SMPTE424M 3Gb / s (3G-SDI)

داده ها

رابط فیزیکی ترمینال پیچ استاندارد صنعتی
نوع داده RS485 / RS422 / RS232 / منچستر
فرکانس / نرخ پشتیبانی 0 ~ 400 کیلو بایت بر ثانیه
BER <10ˉ 9

منبع تغذیه

اداپتور برق AC 100-240V تا DC 5V 2A
مصرف برق <3W
وزن حمل و نقل 1.1KG / جفت
(شامل آداپتور برق خارجی و جعبه بسته)

محیطی

دمای کار -40 ℃ ~ + 80 ℃
دمای ذخیره سازی -40 ℃ ~ + 85 ℃
رطوبت کاری 0 ~ 95٪
MTBF بیش از 100000 ساعت

سفارش اطلاعات

مدل شرح
LNK-HD-SDI-XX-YY 1 پورت SDI HD ویدئوی دیجیتال نوری مبدل، فاصله بستگی به گیرنده SFP
LNK-3G-SDI-XX-YY 1 پورت SDI HD ویدئوی دیجیتال نوری مبدل، فاصله بستگی به گیرنده SFP
- XX - فیبر نوع، SM - حالت واحد، MM - MultiMode، WD - WDM تک فیبر (تک رشته)
- YY - فاصله در کیلومتر

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Hubert Hu

تلفن: +8618682101319

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

برق بیش از انژکتور اترنت

قدرت Gigabit E-Link بیش از انژکتور انژکتور 12 ~ 48VDC ورودی برق DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. Copyright © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved. Developed by ECER