E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتسوئیچ فیبر نوری

1xN 2xN ماژول تیغه Power Over Ethernet Switch سوکت کاست در نوع LC / SC / ST / FC UPC / APC

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

1xN 2xN ماژول تیغه Power Over Ethernet Switch سوکت کاست در نوع LC / SC / ST / FC UPC / APC

چین 1xN 2xN ماژول تیغه Power Over Ethernet Switch سوکت کاست در نوع LC / SC / ST / FC UPC / APC تامین کننده
1xN 2xN ماژول تیغه Power Over Ethernet Switch سوکت کاست در نوع LC / SC / ST / FC UPC / APC تامین کننده 1xN 2xN ماژول تیغه Power Over Ethernet Switch سوکت کاست در نوع LC / SC / ST / FC UPC / APC تامین کننده 1xN 2xN ماژول تیغه Power Over Ethernet Switch سوکت کاست در نوع LC / SC / ST / FC UPC / APC تامین کننده 1xN 2xN ماژول تیغه Power Over Ethernet Switch سوکت کاست در نوع LC / SC / ST / FC UPC / APC تامین کننده 1xN 2xN ماژول تیغه Power Over Ethernet Switch سوکت کاست در نوع LC / SC / ST / FC UPC / APC تامین کننده 1xN 2xN ماژول تیغه Power Over Ethernet Switch سوکت کاست در نوع LC / SC / ST / FC UPC / APC تامین کننده

تصویر بزرگ :  1xN 2xN ماژول تیغه Power Over Ethernet Switch سوکت کاست در نوع LC / SC / ST / FC UPC / APC

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: E-link
گواهی: CE, RoHS, FCC
شماره مدل: سری LNK-PLC-ABS

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: USD4.9~59.9/pcs
جزئیات بسته بندی: بسته بندی استاندارد صادرات
زمان تحویل: 3 ~ 5 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 100000 پیک در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
بسته بندی سبک: پلاگین نوع پیکربندی: 1x2 1x4 1x8 1x32 1x64
نوع فیبر: Singlemode G.657A1 نوع اتصال: SC / LC / FC / ST
پهنای باند عامل: 1260 ~ 1650 نانومتر از دست دادن درج:: ≤4ddB
برگشت ضرر: ≥50dB درجه حرارت: -40 ~ 85 درجه سانتی گراد

1xN، 2xN تیغه ماژول فیبر شکاف، نوع کاست نوع، LC / SC / ST / FC، UPC / APC، Singlemode

شرح

PLC کاست E-link (Planar Lightwave Circuit) نوعی از دستگاه مدیریت قدرت نوری با بسته بندی کاستی است که با استفاده از تکنولوژی بلوری بلوری سیلیکا ساخته شده است. این پهنای باند به طور گسترده ای در شبکه های PON / ODN مورد استفاده قرار می گیرد تا تقسیم قدرت سیگنال نوری با نسبت 1xN یا 2xN تقسیم شود. E-link مجموعه ای از جدا کننده های PLC کاست سفارشی را فراهم می کند تا به نیازهای مختلف در پیکربندی پورت، اتصال ورودی و خروجی متصل شود.

امکانات

  • کاهش ضریب نفوذ (IL)
  • جداسازی بالا
  • کاهش وابستگی قطبی (LDL)
  • طراحی فشرده
  • محدوده طول موج عملیاتی گسترده
  • یکنواختی کانال به کانال خوب
  • قابلیت اطمینان بالا و ثبات بالا
  • Telcordia GR-1209-CORE-2001 سازگار است
  • Telcordia GR-1221-CORE-1999 سازگار است
  • YD / T-1272Q سازگار است
  • Q / CT-2295 سازگار است
  • سازگار با RoHS-6 (بدون سرب)

برنامه های کاربردی

  • سیستم های FTTH
  • شبکه های PON
  • لینک های CATV
  • تجهیزات ارتباطی
  • سیستم های سنجش فیبر نوری
  • برنامه های کاربردی هوا فضا و نظامی

مشخصات فنی

مولفه های 1 × N کاست PLC Splitters
طول موج عملیاتی (nm) 1260 ~ 1650
پیکربندی بندر 1 × 2 1 × 4 × 1 × 8 16 × 1 × 32 × 1
حداکثر مقدار ورودی (dB) (درجه P / S) 4.1 / 4.3 7.4 / 7.6 10.5 / 10.8 13.8 / 14.0 16.8 / 17.2
حداکثر ضریب تلفات (dB) 0.6 0.7 0.8 1.2 1.5
حداکثر PDL (دسی بل) 0.2 0.25
افت بازده حداقل (دسی بل) 55
جهت گیری حداقل (دسی بل) 55
حداکثر کاهش طول موج (dB) 0.5 0.8
حداکثر پایداری دما (دسی بل) 0.5
دمای کار (℃) -40 ~ 85
دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85
ابعاد دستگاه L × W × H (میلی متر) 130 × 100 × 25 267x100x50

مولفه های 2 × N کاست PLC Splitters
طول موج عملیاتی (nm) 1260 ~ 1650
پیکربندی بندر 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32
حداکثر مقدار ورودی (dB) 4.5 7.9 11.3 14.7 17.8
حداکثر ضریب تلفات (dB) 0.9 1.0 1.2 1.5 1.8
حداکثر PDL (دسی بل) 0.3 0.35
افت بازده حداقل (دسی بل) 55
جهت گیری حداقل (دسی بل) 55
حداکثر کاهش طول موج (dB) 0.5 0.8
حداکثر پایداری دما (دسی بل) 0.5
دمای کار (℃) -40 ~ 85
دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85
ابعاد دستگاه L × W × H (میلی متر) 130 × 100 × 25 267x100x50

توجه داشته باشید:

1) تمام مشخصات بر اساس دستگاه هایی با اتصالات و آداپتورها است.

2) نوع فیبر G657A1 است.

3) IL، PDL، WDL همچنین می تواند مشتری مشخص شده باشد.


پلاگین نوع کاست PLC Splitter

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Michael Guo

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)