E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فرستنده ی نوری SFP

ماژول فرستنده اپتیکال SFP اپتیکال ABS ماژول CWDM Mux / Demux Low Insertion Loss

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

ماژول فرستنده اپتیکال SFP اپتیکال ABS ماژول CWDM Mux / Demux Low Insertion Loss

چین ماژول فرستنده اپتیکال SFP اپتیکال ABS ماژول CWDM Mux / Demux Low Insertion Loss تامین کننده

تصویر بزرگ :  ماژول فرستنده اپتیکال SFP اپتیکال ABS ماژول CWDM Mux / Demux Low Insertion Loss

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: E-link
گواهی: CE, RoHS
شماره مدل: سری LNK-WM-ABS

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: USD99~199/pcs
جزئیات بسته بندی: بسته بندی استاندارد صادرات
زمان تحویل: 5 ~ 7 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 100000 پیک در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
تعداد کانال: 4/8/16/18 طول موج: 1270-1610 نانومواد
فاصله کانال: 20 نانومتر پهنای باند کانال: ± 6.5nm
فن آوری: فن آوری فیلتر نازک فیلم اتصال دهنده: LC / SC / FC / ST، UPC / APC لهستانی
مسکن: ماژول ABS پهنای باند پهن 1310nm: 1260nm ~ 1360nm
پهنای باند 1550 نانومتری: 1520 نانومتر ~ 1620 نانومتر درجه حرارت: -40 ° C ~ + 85 ° C

4CH، 6CH، 8CH، 16CH، 18CH ماژول CWDM Mux / Demux در جعبه ABS

بررسی اجمالی
جعبه ABS E-link CWDM یکی از روشهای معمول استفاده از بسته بندی است. این دارای یک محافظ پوسته قوی ABS است، طول کابل ورودی / خروجی و نوع اتصال را می توان با توجه به نیازهای شما سفارشی. این قابل انعطاف برای نصب است، می تواند در کابینت قفسه، جعبه توزیع فیبر و غیره قرار داده شده است.
ماژول ABS Box CWDM در 4 کانال، 8 کانال، 12 کانال، 16 کانال یا 18 کاناله در دسترس است، تک فاز یا دوگانه CWDM می تواند در جعبه ABS بسته بندی شود، با ما تماس بگیرید تیم فروش برای دریافت اطلاعات بیشتر.

1. ویژگی ها

  • کاهش ضریب نفوذ
  • جداسازی بالا
  • PDL پایین
  • طراحی فشرده
  • یکنواختی کانال به کانال خوب
  • طول موج گسترده: از 1260 تا 1620 نانومتر
  • دمای عملیاتی گسترده: از -40 ℃ تا 85 ℃
  • قابلیت اطمینان و پایداری بالا



2. برنامه ها

  • سیستم CWDM
  • شبکه های PON
  • لینک های CATV


3. انطباق

  • Telcordia GR-1209-CORE-2001
  • Telcordia GR-1221-CORE-1999
  • RoHS

4. مشخصات
1 × N CWDM Mux / Demux Module

مولفه های 1x2 1x4 1x8 1x16 1x18
طول موج مرکز (nm) ITU، ITU + 1
پاسبان (nm) ITU ± 6.5
طول موج عملیاتی (nm) 1460 ~ 1620 یا 1260 ~ 1620
فضای کانال (nm) 20
نوع فیبر SMF-28e یا مشتری مشخص شده است
IL (dB) (درجه P / A) 0.7 / 1.0 1.4 / 1.7 2.0 / 2.5 3.5 / 4.0 4.0 / 4.5
جداسازی (dB) کانال مجاور 30
کانال غیر مجاور 50
موج شکن (دسی بل) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5
PDL (dB) 0.2
PMD (ps) 0.1
RL (دسی بل) 45
جهت گیری (dB) 50
حداکثر قدرت نوری (mw) 500
دمای کار (℃) -40 ~ 85
دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85
بسته بندی BOX (میلی متر) 100 * 80 * 10 140 * 115 * 18
بسته بندی LGX 1U، 2U
19 "بسته بندی رک سوار 1U

یادداشت:
1. بدون اتصالات مشخص شده است.
2. یک تلفات اضافی 0.2dB در هر اتصال اضافه کنید.

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Michael Guo

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)