E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتمبدل رسانه ای فیبر نوری سریال

SC استاندارد یکنواخت فیبر رسانه تبدیل RS232 / RS422 / RS485 سریال به فیبر

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

SC استاندارد یکنواخت فیبر رسانه تبدیل RS232 / RS422 / RS485 سریال به فیبر

چین SC استاندارد یکنواخت فیبر رسانه تبدیل RS232 / RS422 / RS485 سریال به فیبر تامین کننده
SC استاندارد یکنواخت فیبر رسانه تبدیل RS232 / RS422 / RS485 سریال به فیبر تامین کننده SC استاندارد یکنواخت فیبر رسانه تبدیل RS232 / RS422 / RS485 سریال به فیبر تامین کننده SC استاندارد یکنواخت فیبر رسانه تبدیل RS232 / RS422 / RS485 سریال به فیبر تامین کننده SC استاندارد یکنواخت فیبر رسانه تبدیل RS232 / RS422 / RS485 سریال به فیبر تامین کننده SC استاندارد یکنواخت فیبر رسانه تبدیل RS232 / RS422 / RS485 سریال به فیبر تامین کننده SC استاندارد یکنواخت فیبر رسانه تبدیل RS232 / RS422 / RS485 سریال به فیبر تامین کننده

تصویر بزرگ :  SC استاندارد یکنواخت فیبر رسانه تبدیل RS232 / RS422 / RS485 سریال به فیبر

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: E-link
گواهی: CE/FCC/Rohs
شماره مدل: سری LNK-277

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 5-8 روز
شرایط پرداخت: T / T، L / C، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10000 در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
استاندارد: EIA / TIA RS232، RS-422، RS-485 اتصال فیبر: استاندارد SC، ST / FC اختیاری است
اتصال سریال: RS-232، RS-422، RS-485: ترمینال فونیکس فاصله سریال: RS232: 15 متر، RS-422، RS-485: 1500 متر

مدل: سری LNK-277

بررسی اجمالی

سری LNK-277 RS-232 / RS-422 / RS-485 صنعتی به مبدل فیبر نوری است که یک فرستنده استاندارد RS-232 / RS-422 / RS-485 را به یک فیبر نوری تبدیل می کند تا سیگنال سریال را گسترش دهد تا 2 کیلو متر بر روی فیبر چند منظوره و 80 کیلو متر بر روی فیبر تک حالت. این دستگاه در یک جعبه فولادی ناهموار بر روی دیوار صنعتی قرار گرفته است.

امکانات

  • پلاگین و بازی، پلاگین گرم
  • RS-232 / RS-422 / RS-485 را تا 2 کیلو متر بر روی MMF، 80KM در SMF گسترش می دهد
  • صنعتی دیوار کوه اندازه جمع و جور مورد ناهموار
  • حفاظت در برابر تداخل الکتریکی و خوردگی شیمیایی
  • ساخته شده در موج و حفاظت استاتیک
  • چراغ های نشانگر تشخیصی و واحد
  • دامنه وسیع دما

کاربرد

شاخص های فنی

استاندارد EIA / TIA RS232، RS-422، RS-485
اتصال فیبر استاندارد SC، ST / FC اختیاری است
فیبر فاصله 50 / 125um MMF: 2Km، 62.5 / 125um MMF: 5Km، 9/125 SMF: 20/40/60 / 80Km
اتصال سریال RS-232، RS-422، RS-485: ترمینال فونیکس
فاصله سریال RS232: 15 متر، RS-422، RS-485: 1500 متر
نرخ 0-120 کیلوبیت بر ثانیه
سرعت باد 300 باند به 115،200 بوت
RS-232 IN، OUT، GND
RS-485 D +، D-، GND
RS-422 R +، R-، T +، T-، GND
منبع تغذیه

110V ~ 240VAC تا 5VDC با آداپتور برق خارجی

110V ~ 240VAC تا 12-48VDC با آداپتور برق خارجی

نرخ برق 5-40V، 2W
حفاظت استاتیک حفاظت استاتیک الکتریکی 15KV (ESD)
حفاظت از موج حفاظت از ولتاژ 1500W / sec
دمای عملیاتی -25 ° C تا + 70 ° C
دمای ذخیره سازی -40 ° C تا + 85 ° C
رطوبت ذخیره سازی 5٪ ~ 90٪ غیر متعصب
ابعاد 110 (L) * 104 (W) * 28 (H) mm
وزن 0.3 کیلوگرم / عدد

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Mike

تلفن: +8617727989537

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

برق بیش از انژکتور اترنت

E-Link Gigabit Power Over Ejector Injector 12 ~ 48VDC ورودی قدرت DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. Copyright © 2017 - 2019 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.