E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتسوئیچ POE اترنت صنعتی

DIN rail mount power over Ethernet Gigabit Switch 10/100 / 1000M 1FX / 2TX طول عمر طولانی

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

DIN rail mount power over Ethernet Gigabit Switch 10/100 / 1000M 1FX / 2TX طول عمر طولانی

چین DIN rail mount power over Ethernet Gigabit Switch 10/100 / 1000M 1FX / 2TX طول عمر طولانی تامین کننده
DIN rail mount power over Ethernet Gigabit Switch 10/100 / 1000M 1FX / 2TX طول عمر طولانی تامین کننده DIN rail mount power over Ethernet Gigabit Switch 10/100 / 1000M 1FX / 2TX طول عمر طولانی تامین کننده

تصویر بزرگ :  DIN rail mount power over Ethernet Gigabit Switch 10/100 / 1000M 1FX / 2TX طول عمر طولانی

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: E-link
گواهی: RoHS,CE,FCC
شماره مدل: سری LNK-GYP002G

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 5 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
قابلیت ارائه: 100000pcs
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات

10/100 / 1000M 1FX + 2TX DIN-Rail Mount PoE سوئیچ اترنت صنعتی

مدل: سری LNK - GYP002G

بررسی اجمالی

LNK-GYP002G یک سوئیچ Industrial PoE بدون کنترل 2 پورت پشتیبانی از PoE در پورت 1-2 است.

این سوئیچ ها به عنوان تجهیزات منبع تغذیه (PSE) طبقه بندی می شوند و زمانی که از این طریق استفاده می شوند، دستگاه های مجهز به استاندارد سازگار با استاندارد IEEE 802.3af 15.4 وات (یا IEEE 802.3 و 25.5 وات) را فراهم می کنند و نیاز به سیم کشی اضافی را حذف می کنند.

مبدل های LNK-GYP002G از IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3x با 10 / 100M / 1000M، کامل / نیمه دو طرفه و MDI / MDI-X خودکار سنجش پشتیبانی می کنند، که یک راه حل کامل برای شبکه صنعتی اترنت شما را فراهم می کند.

علاوه بر این، هشدار دهنده ساخته شده در رله هشدار دهنده مهندسان شبکه هنگامی که شکست برق یا شکستن پورت رخ می دهد.

شاخص های فنی

پارامتر مشخصات فنی
استاندارد

IEEE 802.3 برای 10Base-T

IEEE 802.3u برای 1000Base-TX و 1000Base-FX (Gigabit Ethernet)

IEEE 802.3x برای کنترل جریان

مشخصات IEEE 802.3af PoE (تا 15.4 وات در هر پورت برای PSE)

مشخصات IEEE 802.3at PoE (تا 25.5 وات در هر پورت برای PSE)

پورت RJ45 2x10 / 100 / 1000Base-T، خودکار مذاکره، کامل / نیمه دوبلکس، Auto MDI / MDIX، بر روی کابل مس cat5 با فاصله عملیاتی کمتر از 100 متر.
الیاف فیبر پورت 1x1000Base-FX (اتصال SC / ST / FC / LC / SFP، اختیاری)
انتقال

جفت پیچ خورده: 100M (کابل استاندارد CAT5 / CAT5e)

فیبر چند حالت: 850nm، 550m

فیبر تنها حالت: 1310nm، 20/40 / 60Km

1550nm، 20/40/60/80/100 / 120Km

طول موج 850 نانومتر، 1310 نانومتر، 1550 نانومتر
گزینه های ورودی برق

ولتاژ ورودی: 48V DC (46 تا 50VDC)، ورودی برق اضافی

حفاظت کنونی بیش از حد

پشتیبان گیری قدرت دوگانه

پشتیبانی ورودی هشدار دوگانه

اتصال: پایانه 6 پین

محدودیت های محیطی

دمای عملیاتی: -40 ° C تا + 80 ° C

دمای ذخیره سازی: -45 ° C تا + 85 ° C

رطوبت نسبی: 5٪ تا 95٪ (غیر متراکم)

ابعاد مکانیکی

ابعاد: 61 x 120 x 140 میلیمتر

حفاظت از خانه: محافظت IP40، آلومینیوم آلیاژ

نصب: DIN-Rail یا نصب دیوار

وزن: 730 گرم

تائیدیه

EMI: FCC قسمت 15 بخش B کلاس A، EN 55022 کلاس A

EMS:

• EN61000-4-2 (ESD)، سطح 3

• EN61000-4-3 (RS)، سطح 3

• EN61000-4-4 (EFT)، سطح 3

• EN61000-4-5 (Surge)، سطح 3

• EN61000-4-6 (CS)، سطح 3

• EN61000-4-8، سطح 3

شوک: IEC 60068-2-27

آزاد سقوط: IEC 60068-2-32

لرزش: IEC 60068-2-6

امکانات

· مطابق با IEE 802.3 10Base-T، IEEE802.3u، 100Base-TX / FX، 1000Base-TX / FX

· ارائه یک پورت اپتیکال تک و چند حالته و پورت 10/100 / 1000M RJ45، پشتیبانی از حالت کامل / نیمه دوبلکس و اتصال خودکار MDI / MDI-X

· مطابق با IEEE 802.3af / at، قدرت برای دوربین های IP را بیش از اترنت فراهم می کند

· شاخص نور پویا، وضعیت وضعیت کنونی را نشان می دهد، یک شرایط کار ساده و راهنمایی های عیب یابی را ارائه می دهد

· پذیرش IEEE 802.3x کنترل کامل جریان دوگانه استاندارد، با کنترل جریان کنترل فشار برگشتی دوطرفه

· -40 ℃ تا 80 ℃ درجه حرارت عامل

· برای کاربردهای صنعتی طراحی شده است. حفاظت IP40، آلیاژ آلومینیوم

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Anna Chen

تلفن: +8615814685651

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

برق بیش از انژکتور اترنت

قدرت Gigabit E-Link بیش از انژکتور انژکتور 12 ~ 48VDC ورودی برق DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. Copyright © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.