E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتسوئیچ POE اترنت صنعتی

سوئیچ اترنت کنترل نشده POE سوئیچ 4 پورت 10/100 TX POE / 1 10/100 FX بندر بارگذاری

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

سوئیچ اترنت کنترل نشده POE سوئیچ 4 پورت 10/100 TX POE / 1 10/100 FX بندر بارگذاری

چین سوئیچ اترنت کنترل نشده POE سوئیچ 4 پورت 10/100 TX POE / 1 10/100 FX بندر بارگذاری تامین کننده
سوئیچ اترنت کنترل نشده POE سوئیچ 4 پورت 10/100 TX POE / 1 10/100 FX بندر بارگذاری تامین کننده سوئیچ اترنت کنترل نشده POE سوئیچ 4 پورت 10/100 TX POE / 1 10/100 FX بندر بارگذاری تامین کننده سوئیچ اترنت کنترل نشده POE سوئیچ 4 پورت 10/100 TX POE / 1 10/100 FX بندر بارگذاری تامین کننده سوئیچ اترنت کنترل نشده POE سوئیچ 4 پورت 10/100 TX POE / 1 10/100 FX بندر بارگذاری تامین کننده سوئیچ اترنت کنترل نشده POE سوئیچ 4 پورت 10/100 TX POE / 1 10/100 FX بندر بارگذاری تامین کننده سوئیچ اترنت کنترل نشده POE سوئیچ 4 پورت 10/100 TX POE / 1 10/100 FX بندر بارگذاری تامین کننده سوئیچ اترنت کنترل نشده POE سوئیچ 4 پورت 10/100 TX POE / 1 10/100 FX بندر بارگذاری تامین کننده

تصویر بزرگ :  سوئیچ اترنت کنترل نشده POE سوئیچ 4 پورت 10/100 TX POE / 1 10/100 FX بندر بارگذاری

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: E-link
گواهی: RoHS,CE,FCC
شماره مدل: سری LNK-GY104P

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 5 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، PayPal
قابلیت ارائه: 100000pcs
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام: سوئیچ POE رابط ها: 4 پورت RJ45 ، 1 پورت فیبر
پورت نوری: 1 x 100Base-FX (SFP، SC، FC، ST اختیاری) طول موج: 1310nm / 1550nm
ولتاژ ورودی: ورودی های دوتایی 48 ولت DC (46-56VDC) گارانتی: 5 ساله
جریان ورودی: 57VDC 48، ، قدرت افزایشی (بلوک ترمینال 6 پین) درجه حرارت: -40 -85

صنعتی 4 -port 10 / 100BASE-T (PoE 4-port) + 1 -port 10 0 BASE -FX سوئیچ اترنت

مدل: سری LNK-GY104 P

بررسی اجمالی

LNK-GY104P سوئیچ 4 پورت 10 / 100Base-TX + 1 100Base-FX Hardened PoE PoE است. سوئیچ 4 پورت PoE + را برای انواع دستگاههای تأمین شده برای دریافت انرژی و همچنین داده از طریق کابل RJ-45 فراهم می کند. 1000Base-FX از 1 یا 2 هسته فیبر تک حالت یا چند حالت پشتیبانی می کند.

این محصول با طراحی قابل اطمینان و سهولت استفاده ، گزینه مناسبی برای ادغام شبکه های متشکل از دستگاه های شبکه مانند دوربین های IP و نقاط دسترسی بی سیم بین مکان های از راه دور است.

امکانات

· 4 10 / 100Base-TX + 1 100Base-FX

· پورت 10/100 / 1000Mbps RJ45 پشتیبانی کامل / نیمه دوبلکس ، مذاکره خودکار ، خودکار MDI / MDIX

· پشتیبانی از انتقال فروشگاه و به جلو

· پشتیبانی از IEEE 802.3at PoE + (30 وات در هر پورت)

· SFP ، SC ، FC ، ST اختیاری

· پشتیبانی از کنترل جریان 802.3 برابر

· ورودی های قدرت اضافی

· پشتیبانی از نصب دیواری و نصب DIN-Rail

· -40 ° C تا 80 ° C (-40 ° F تا 176 ° F) دمای کار

ضمانتنامه

گارانتی 5 ساله

فهرست های فنی

شبکه محلی کابلی
استانداردها: IEEE802.3 10BASE-T
IEEE802.3u 100BASE-TX / FX
کنترل جریان IEEE802.3x
IEEE802.3af توان بیش از اترنت
IEEE802.3at قدرت بیش از اترنت
نرخ جلو و فیلتر: 14880pps (10 مگابیت در ثانیه)
148،800pps (100 مگابیت در ثانیه)
حافظه بسته بسته: بیت 512K
پارچه را تغییر دهید 1 گیگابیت بر ثانیه
کابل کشی: 10Base-T: Cat5 یا بالاتر
100Base-TX: Cat5 یا بالاتر
نوع پردازش: فروشگاه-و- Forward
حداکثر فاصله UP Cat5 تا 100 متر
اندازه جدول آدرس: 1024 آدرس MAC
رابط
اتصال دهنده: 4 x RJ45
پورت نوری: 1 x 100Base-FX (SFP، SC، FC، ST اختیاری)
محیطی
دمای کارکرد: -40 ° C تا 80 ° C (-40 ° F تا 176 ° F)
دمای ذخیره سازی: -40 ° C تا 85 ° C (-40 ° F تا 185 ° F)
رطوبت نسبی: 5٪ تا 95٪ غیر چگالشی
MTBF > 200000 ساعت
برق و مکانیک
ورودی برق: 57VDC 48، ، قدرت افزایشی (بلوک ترمینال 6 پین)
مصرف برق: حداکثر 132W (PoE در حال استفاده)
حداکثر 5W (PoE در حال استفاده نیست)
استاندارد: IEEE802.3af / at
PoE:
بندر: بندر RJ45 1 ~ بندر 4
حداکثر قدرت درگاه: حداکثر 30W در هر درگاه
حفاظت:
اضافه بار ورودی برق: تنظیم مجدد خودکار
قطب معکوس: حاضر
شاخص های LED:
قدرت: Power1 ، وضعیت Power2
PoE: در هر وضعیت بندر
اترنت (درگاه): پیوند / فعالیت
SFP: FX1
ابعاد (WxDxH): 50 108 108 13 139 میلی متر
وزن: کیلوگرم 0.6 کیلوگرم
پوشش: کیس فلزی
گزینه های نصب: DIN-Rail / Wall-Mount
مصوبات مقررات
ISO9001
EN55022: 2010 + AC: 2011 ، کلاس A
EN 61000-3-2: 2006 + A1: 2009 + A2: 2009
EN 61000-3-3: 2013
EN55024: 2010
IEC 61000-4-2: 2008 (ESD)
IEC 61000-4-3: 2010 (RS)
IEC 61000-4-4: 2012 (EFT)
IEC 61000-4-5: 2014 (افزایش)
IEC 61000-4-6: 2013 (CS)
IEC 61000-4-8: 2009 (PFMF)

ترتیب اطلاعات

مدل شرح
LNK-GY104P سوئیچ اترنت صنعتی: 4-پورت 10 / 100Base-TX (4-پورت PoE +) + 1-پورت 100Base-FX فیبر ، چند حالته ، فیبر دوگانه ، SC ، 2KM
LNK-GY104P-20 سوئیچ اترنت صنعتی: 4-پورت 10 / 100Base-TX (4-پورت PoE +) + 1-پورت 100Base-FX فیبر ، حالت تک ، فیبر دوتایی ، SC ، 20KM
LNK-GY104PS-20 سوئیچ اترنت صنعتی: 4-پورت 10 / 100Base-TX (4 پورت PoE +) + 1-پورت 100Base-FX فیبر ، حالت تک ، فیبر منفرد ، SC ، 20KM
LNK-GY104PF-20 سوئیچ اترنت صنعتی: 4-پورت 10 / 100Base-TX (4 پورت PoE +) + 1-پورت 100Base-FX فیبر ، حالت تک ، فیبر منفرد ، FC ، 20KM
LNK-GY104P-SFP 4-پورت صنعتی 10/100 / 1000BASE-T (Poet 4-porte) + 1-پورت 1000BASE SFP سوئیچ اترنت
گزینه های SFP ► گزینه SFP. لطفا SFP خود را در صفحه گزینه SFP ما انتخاب کنید
module ماژول SFP به طور جداگانه خریداری می شود.
گزینه های نصب ack پیش فرض DIN-Rail نصب شده ، دیوار Mount Bracket گنجانده شده است.
گزینه های برق منبع تغذیه 120W / 2.5A 48VDC DIN-Rail. سیم را برای بلوک ترمینال باز کنید.
► منبع تغذیه به طور جداگانه خریداری می شود.

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Anna Chen

تلفن: +8615814685651

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

برق بیش از انژکتور اترنت

قدرت Gigabit E-Link بیش از انژکتور انژکتور 12 ~ 48VDC ورودی برق DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. Copyright © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.