E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتسوئیچ POE اترنت صنعتی

سوئیچ POE اترنت صنعتی ورودی 10-18VDC با 5 پورت Gigabit POE + 1 SFP Port

چین E-link China Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
چین E-link China Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

سوئیچ POE اترنت صنعتی ورودی 10-18VDC با 5 پورت Gigabit POE + 1 SFP Port

10-18VDC Input Industrial Ethernet POE Switch With 5 Ports Gigabit POE+ 1 SFP Port
10-18VDC Input Industrial Ethernet POE Switch With 5 Ports Gigabit POE+ 1 SFP Port 10-18VDC Input Industrial Ethernet POE Switch With 5 Ports Gigabit POE+ 1 SFP Port 10-18VDC Input Industrial Ethernet POE Switch With 5 Ports Gigabit POE+ 1 SFP Port 10-18VDC Input Industrial Ethernet POE Switch With 5 Ports Gigabit POE+ 1 SFP Port 10-18VDC Input Industrial Ethernet POE Switch With 5 Ports Gigabit POE+ 1 SFP Port 10-18VDC Input Industrial Ethernet POE Switch With 5 Ports Gigabit POE+ 1 SFP Port

تصویر بزرگ :  سوئیچ POE اترنت صنعتی ورودی 10-18VDC با 5 پورت Gigabit POE + 1 SFP Port

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: E-link
گواهی: RoHS,CE,FCC
شماره مدل: سری LNK-GY104GP-12V

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 5 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C، Western Union، T / T، MoneyGram
قابلیت ارائه: عدد 100000
توضیحات محصول جزئیات
اتصال دهنده: 5 x RJ45 پورت نوری: 1 x SFP 1000Base-X
دمای کارکرد: -40 ° C تا 80 ° C (-40 ° F تا 176 ° F) MTBF: > 200000 ساعت
ورودی برق: 10-18VDC توان / فاصله 54V: فاصله: 100 متر
استاندارد: IEEE802.3af / at بودجه توان خروجی: حداکثر 100W
Max. حداکثر Power per Port: قدرت درگاه:: حداکثر 30W حداکثر درگاه (حالت B جایگزین)
برجسته:

industrial grade network switch

,

industrial grade ethernet switch

صنعتی 5-پورت 10/100/ 1000BASE-T (PoE 4 پورت) + 1-پورت 1000پایهسوئیچ اترنت -FX SFP با ورودی 12VDC

 

مدل: LNK-سری GY104GP-12V

 

 

LNK-GY104GP-12V 5 پورت 10/100 / 1000Base-TX + 1 پورت 1000Base-FX SFP سوئیچ PoE صنعتی با ورودی برق 12VDC. . The Switch provides 4 port PoE+ function for kinds of Powered Devices to receive power as well as data over RJ-45 cable. سوئیچ عملکرد 4 پورت PoE + را برای انواع دستگاههای برق برای دریافت نیرو و همچنین داده های مربوط به کابل RJ-45 فراهم می کند. SFP ports to support the use of SFP (Small Form-factor Pluggable) transceiver module. پورت های SFP برای پشتیبانی از استفاده از ماژول گیرنده SFP (Small Form-Factor Pluggable). User can chose different types of SFPs (1000M only). کاربر می تواند انواع مختلفی از SFP ها (فقط 1000M) را انتخاب کند. The Switch supports 1 or 2 core Single-mode or Multi-mode fiber. سوئیچ از 1 یا 2 هسته فیبر یک حالته یا چند حالته پشتیبانی می کند. With its reliable design and ease of use, the product is a great choice for integrating networks consisting of network devices such as IP cameras and wireless access points between remote locations. این محصول با طراحی قابل اعتماد و سهولت استفاده ، گزینه مناسبی برای ادغام شبکه های متشکل از دستگاه های شبکه مانند دوربین های IP و نقاط دسترسی بی سیم بین مکان های از راه دور است.

 

 

فهرست های فنی

 

 

شبکه محلی کابلی
استانداردها: IEEE802.3 10BASE-T
IEEE802.3u 100BASE-TX / FX
IEEE802.3ab 1000BASE-T
IEEE802.3z 1000BASE-X
IEEE802.3af توان بیش از اترنت
IEEE802.3at قدرت بیش از اترنت
نرخ جلو و فیلتر: 14880pps (10 مگابیت در ثانیه)
148،800pps (100 مگابیت در ثانیه)
1،488،000pps (1000Mbps)
حافظه بسته بسته: بیت 1M
نوع پردازش: فروشگاه-و- Forward
اندازه جدول MAC: 8K
رابط
اتصال دهنده: 5 x RJ45
پورت نوری: 1 x SFP 1000Base-X
محیطی
دمای کارکرد: -40 ° C تا 80 ° C (-40 ° F تا 176 ° F)
دمای ذخیره سازی: -40 ° C تا 85 ° C (-40 ° F تا 185 ° F)
رطوبت نسبی: 5٪ تا 95٪ غیر چگالشی
MTBF > 200000 ساعت
PoE:
ورودی برق: 12VDC
توان / فاصله 54V: فاصله: 100 متر
قدرت: 26W
استاندارد: IEEE802.3af / at
بندر: بندر RJ45 1 ~ بندر 4
Max. حداکثر Power per Port: قدرت درگاه: حداکثر 30W حداکثر درگاه (حالت B جایگزین)
بودجه توان خروجی حداکثر 100W
حفاظت:
جریان اضافه بار: حاضر
قطب معکوس: حاضر
شاخص های LED:
قدرت: Power1 ، وضعیت Power2
PoE: در هر وضعیت بندر
اترنت (درگاه): پیوند / فعالیت
SFP: پیوند / فعالیت
ابعاد (WxDxH): 40 145 145 145 145 میلی متر
وزن: 0.8 کیلوگرم
پوشش: کیس فلزی
گزینه های نصب: DIN-Rail / Wall-Mount / Desktop
مصوبات مقررات
ISO9001
EN55022: 2010 + AC: 2011 ، کلاس A
EN 61000-3-2: 2006 + A1: 2009 + A2: 2009
EN 61000-3-3: 2013
EN55024: 2010
IEC 61000-4-2: 2008 (ESD)
IEC 61000-4-3: 2010 (RS)
IEC 61000-4-4: 2012 (EFT)
IEC 61000-4-5: 2014 (افزایش)
IEC 61000-4-6: 2013 (CS)
IEC 61000-4-8: 2009 (PFMF)

 

 

امکانات

 

 

· 4 درگاه 10/100/1000 TX PoE و 1 درگاه uplink 1000 FX (پیوند SFP)

· از ورودی 12VDC (10 ~ 18VDC) پشتیبانی کنید

 

· تا 30 W در هر درگاه PoE

· بودجه توان خروجی: حداکثر 100W

· ورودی بلوک ترمینال برای کاربردهای صنعتی.

· برای محافظت از مجموعه باتری خارجی

 

· محافظت در برابر نور فوق العاده ، حفاظت IP40

· از بین بردن حرارت عالی بدون فن خنک کننده

· نصب DIN-Rail / نصب دیواری و رومیزی

· -40 ° C تا 80 ° C (-40 ° F تا 176 ° F) دمای کار

 

 

ضمانتنامه

 

 

گارانتی 5 ساله

 

 

ترتیب اطلاعات

 

 

مدل شرح
LNK-GY104GP-12V سوئیچ اترنت 5 پورت 10/100 / 1000BASE-T (4 پورت PoE +) + 1 پورت 1000BASE-FX SFP با ورودی 12VDC
گزینه های SFP ► SFP option. ► گزینه SFP. Please select your SFP on our SFP Options Page لطفا SFP خود را در صفحه گزینه SFP ما انتخاب کنید
module ماژول SFP به طور جداگانه خریداری می شود.
گزینه های نصب ack پیش فرض DIN-Rail براکت نصب شده ، دیوار Mount Bracket گنجانده شده است.
گزینه های برق ► 10~18VDC DIN-Rail Power Supply. منبع تغذیه 10 ~ 18VDC DIN-Rail. Open Wire for Terminal Block. سیم را برای بلوک ترمینال باز کنید.
► منبع تغذیه به طور جداگانه خریداری می شود.

 

 

 

 

سوئیچ POE اترنت صنعتی ورودی 10-18VDC با 5 پورت Gigabit POE + 1 SFP Port 0

 

کاربرد

 

سوئیچ POE اترنت صنعتی ورودی 10-18VDC با 5 پورت Gigabit POE + 1 SFP Port 1

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Anna Chen

تلفن: +8615814685651

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

برق بیش از انژکتور اترنت

قدرت Gigabit E-Link بیش از انژکتور انژکتور 12 ~ 48VDC ورودی برق DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.