E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتویدئو DVI به فیبر تبدیل

4K * 2K DVI Video to Fiber Converter SM10-80KM پیش فرض 1.4K EDID پشتیبانی 1 SFP بندر

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

4K * 2K DVI Video to Fiber Converter SM10-80KM پیش فرض 1.4K EDID پشتیبانی 1 SFP بندر

چین 4K * 2K DVI Video to Fiber Converter SM10-80KM پیش فرض 1.4K EDID پشتیبانی 1 SFP بندر تامین کننده
4K * 2K DVI Video to Fiber Converter SM10-80KM پیش فرض 1.4K EDID پشتیبانی 1 SFP بندر تامین کننده 4K * 2K DVI Video to Fiber Converter SM10-80KM پیش فرض 1.4K EDID پشتیبانی 1 SFP بندر تامین کننده 4K * 2K DVI Video to Fiber Converter SM10-80KM پیش فرض 1.4K EDID پشتیبانی 1 SFP بندر تامین کننده 4K * 2K DVI Video to Fiber Converter SM10-80KM پیش فرض 1.4K EDID پشتیبانی 1 SFP بندر تامین کننده

تصویر بزرگ :  4K * 2K DVI Video to Fiber Converter SM10-80KM پیش فرض 1.4K EDID پشتیبانی 1 SFP بندر

جزئیات محصول:

Place of Origin: Shenzhen , China
نام تجاری: E-link
گواهی: Rohs/CE/FCC
Model Number: LNK-D4K-SM Series

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pair
قیمت: Negotiation
Packaging Details: Standard Export Package
Delivery Time: 7
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal
Supply Ability: 10000 pair/Month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
انطباق: DVI1.0، HDMI v1.4 پهنای باند: 10.2 گیگابیت در ثانیه
نوری: 1x SFP + port ورودی / خروجی DVI: 1x DVI-D 18 + 1 Male connector
فیبر کابل: فیبر تک حالت 9/125 میکرو: ≤80 کیلو متر (به طور پیش فرض 1.4 کیلومتر) ساخت و ساز: محفظه Alufer با تاثیر بسیار بالا
تایپ کنید: تجاری ابعاد (L x W x H): 69 mm x 42 mm x 18.2 mm
وزن خالص: 100 گرم گارانتی: 1 سال

مود 4K * 2K DVI فیبر فرستنده SM10-80KM دستی EDID

مدل: سری LNK-D4K-SM

بررسی اجمالی

E-link Mini 4Kx2K DVI رابط کاربری چند رسانه ای با کیفیت بالا است که به تازگی در استفاده از سیستم انتقال تصویری و صوتی به طور فزاینده ای محبوب شده است. DVI Fiber Optic Extender از یک فیبر بدون سیم مسی استفاده می کند که در آن پدیده تداخل فرکانس رادیویی به صراحت رد می شود. که نشان دهنده مزیت عملکرد بالا و کیفیت سیگنال خوب و همچنین کم هزینه است.

سری LNK-D4K-SM یک ارتقاء 4K اپتیکال با وضوح بالا است که سیگنال های DVI با وضوح بالا را در فاصله های زیاد از یک فیبر انتقال می دهد.

این پخش کننده از سیگنال های HDMI v1.4 با رزولوشن 4K (3840 * 2160 / 30p) در فاصله کابل تا 80 کیلومتر (به طور پیش فرض 1.4 کیلومتر) پشتیبانی می کند.

شاخص های فنی

پارامتر مشخصات فنی
انطباق DVI1.0، HDMI v1.4
پهنای باند 10.2 گیگابیت در ثانیه
قطعنامه های پشتیبانی شده 3840x2160 / 30P، 3840 * 2160 / 60P (YUV 420)، 4096 * 2160 / 60P (YUV 420)
پشتیبانی صوتی دیجیتال 7.1 کانال LPCM، 192 kHz، قابلیت صوتی 24 بیتی
اتصالات
ورودی DVI / خروجی DVI 1x DVI-D 18 + 1 Male connector
نوری 1x SFP + port
کابل
فیبر کابل فیبر تک حالت 9/125 میکرو: ≤80 کیلو متر (به طور پیش فرض 1.4 کیلومتر)
پشتیبانی DDC
EDID پشتیبانی یک حافظه EDID ساخته شده در ماژول Tx می تواند اطلاعات EDID صفحه نمایش را یاد بگیرد و ذخیره کند.
پشتیبانی HDCP از طریق عبور HDCP و CEC را پشتیبانی نمی کند
مکانیکی
ساخت و ساز محفظه Alufer با تاثیر بسیار بالا
ابعاد (L x W x H) 69 mm x 42 mm x 18.2 mm
وزن خالص LNK-D4K-SM-S: 100 گرم LNK-D4K-SM-R: 100 گرم
محیطی
دمای عملیاتی 32 درجه تا + 112 درجه فارنهایت (0 درجه تا 50 درجه سانتیگراد)
دمای ذخیره سازی -40 درجه تا + 185 درجه فارنهایت (-40 درجه تا + 85 درجه سانتیگراد)
رطوبت کاری 5٪ تا 80٪ (غیر متراکم)
رطوبت ذخیره سازی 5٪ تا 95٪ (غیر متراکم)
نیازمندی های قدرت
آداپتور برق AC خارجی ورودی: 100-240VAC / 50-60Hz 0.2A خروجی: 5VDC، 2.0A
مصرف برق LNK-D4K-SM-S: 3 وات LNK-D4K-SM-R: 3.5 وات
ضمانتنامه
گارانتی محدود 1 سال

امکانات

· پشتیبانی از DVI 1.0 و HDMI v1.4

· پشتیبانی یادگیری و ذخیره اطلاعات EDID صفحه نمایش.

· رزولوشن پشتیبانی تا 3840x2160 / 30P

7.1 کانال LPCM، 192 kHz، 24 بیتی

· پشتیبانی 3840 * 2160 / 60P (YUV 420)

· پلاگین و بازی، ساخته شده در EQ (گیرنده)

· پشتیبانی از 4K / 30P @ تک لینک

· یک فیبر، یک طرفه

· پهنای باند تا 10.2 گیگابیت در ثانیه

· فاصله تا 80Km توسط فیبر تک حالت

· HDCP و CEC را پشتیبانی نمی کند

· کم RFI / EMI

· پشتیبانی تلویزیون 3D از طریق پشتیبانی از

· سطح قابل نصب

کاربرد

· علامت های دیجیتال

· ترافیک، صنعتی، کنترل نظامی

· علائم LED در خیابان ها و در استادیوم ها

· LCD، پروژکتور، اتصال صفحه نمایش پلاسما

· تجهیزات تصویربرداری پزشکی

· سیستم دیوار ویدئو بزرگ

· سیستم دیوار ویدئو بزرگ

سیستم هواپیما بر روی دیوار

· ایستگاه تلویزیونی پخش

· اتاق کنفرانس تجهیزات ویدئو

· سینمای خانگی

سفارش اطلاعات

مدل شرح
LNK-D4K-SM-S مینی 4KX2K DVI فرستنده فیبر EDID، DC5V1A
LNK-D4K-SM-R EDId، DC5V1A دستی گیرنده فیبر مینی 4KX2K DVI

نمودار برنامه

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Anna Chen

تلفن: +8617727988275

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)