E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتمبدل رسانه ای فیبر نوری سریال

RS232 / RS422 / RS485 RS232 / RS422 / RS485 سخت افزاری صنعتی 4Ch سخت شده با 2 پورت فیبر SFP

کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
کیفیت خوب مبدل اترنت صنعتی صنعتی برای فروش
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

RS232 / RS422 / RS485 RS232 / RS422 / RS485 سخت افزاری صنعتی 4Ch سخت شده با 2 پورت فیبر SFP

چین RS232 / RS422 / RS485 RS232 / RS422 / RS485 سخت افزاری صنعتی 4Ch سخت شده با 2 پورت فیبر SFP تامین کننده
RS232 / RS422 / RS485 RS232 / RS422 / RS485 سخت افزاری صنعتی 4Ch سخت شده با 2 پورت فیبر SFP تامین کننده RS232 / RS422 / RS485 RS232 / RS422 / RS485 سخت افزاری صنعتی 4Ch سخت شده با 2 پورت فیبر SFP تامین کننده RS232 / RS422 / RS485 RS232 / RS422 / RS485 سخت افزاری صنعتی 4Ch سخت شده با 2 پورت فیبر SFP تامین کننده

تصویر بزرگ :  RS232 / RS422 / RS485 RS232 / RS422 / RS485 سخت افزاری صنعتی 4Ch سخت شده با 2 پورت فیبر SFP

جزئیات محصول:

Place of Origin: Guangdong, China
نام تجاری: E-link
گواهی: CE/FCC/Rohs
Model Number: LNK-GYS204-SFP

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1
قیمت: Negotiate
Packaging Details: Standard export package
Delivery Time: 4-6 days
Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 5000pcs Per Month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
استاندارد سریال: EIA RS232، RS-422، RS-485 نرخ: 0-120 کیلوبیت بر ثانیه
دمای کار: -40 ~ 75 ℃ ساختار شبکه فیبر نوری: نقطه به نقطه، ستاره، زنجیره، جمع آوری حلقه
پورت فیبر: 2 × SFP WarraSerial Connectornty: 5 سال 232: DB9، RS-422، RS-485: ترمینال فونیکس
ابعاد: 133x40x120 میلیمتر نوع محصول: RS232 / RS22 / RS85 دوگانه رسانه تبدیل

4Ch RS232 / RS22 / RS85 سخت افزاری Optical Converter با 2 پورت فیبر SFP

توضیحات محصول

Fiber-Ring-Modem-02.jpgFiber-Ring-Modem-04.jpg

بررسی اجمالی

سری LNK-GYS200 نوع داده Ring Optical فراهم می کند 1 ~ 4Ch RS232 / 422/485 در انتقال فیبر نوری، پشتیبانی از انواع توپولوژی شبکه فیبر نوری: نقطه به ارتباطات نقطه، شبکه زنجیره ای، حفاظت از ستاره و محافظت شبکه حلقه، خود - توپولوژی شبکه های بهداشتی، و بر این اساس، شبکه پیچیده تر شبکه توپولوژی، با محافظت شبکه حلقه خود شفا است. محصول پیشرفت متناقض واسط سریال ارتباط فاصله و سرعت ارتباطات، بلکه حل تداخل الکترومغناطیسی، تداخل حلقه زمین و مشکلات آسیب های رعد و برق، تا حد زیادی افزایش قابلیت اطمینان ارتباطات داده ها، امنیت و محرمانه بودن.

امکانات

  • بر اساس مدار مجتمع اختصاصی
  • ارائه 1-4 پورت سریال مستقل (RS232 / 422/485 اختیاری) کانال، انزوای فیزیکی از یکدیگر، هیچ ارتباطی بین
  • ارائه دو خط فیبر نوری، آن را به طور خودکار می تواند زمانی که شکست خط، اطمینان از ارتباط طبیعی است.
  • پشتیبانی از انواع ساختار شبکه فیبر نوری: اشاره به نقطه، ستاره، زنجیره ای، افزونگی زنجیره ای و می توان به توپولوژی های پیچیده شبکه ترکیب شده برای پشتیبانی از انواع معماری شبکه فیبر نوری: نقطه، ستاره، زنجیره، می توان به توپولوژی های پیچیده شبکه ترکیب شده برای حمایت از انواع ساختار شبکه فیبر نوری: نقطه به نقطه، ستاره، زنجیره، جمع آوری حلقه، می توان به توپولوژی شبکه های پیچیده تر ترکیب می شود رابط برق با استفاده از ماژول منبع تغذیه جداگانه، کاملا جدا از حلقه زمین بین اتوبوس و دستگاه؛ در حین استفاده از تکنولوژی انزوا نوری، انزوا و ارتباط سیگنال داده های ارتباطی داخلی، حفاظت موثر تجهیزات ارتباطی از وقایع برق و تداخل حلقه های زمین و خرابکاری
  • رابط RS232 / 485/422، اختیاری سه داده، RS232 پشتیبانی از 3 سیم RS232 (TXD، RXD، GND)، کنترل پشتیبانی از جریان کنترل سی دی، DSR، CTS،
  • کانال های RS232 / 485/422 را می توان از سازگاری داده های سریال نامتناهی 0-115200 باند انتقال داد
  • رعد و برق سریال رابط رعد و برق IEC61000-4-5 (8 / 20μS) حالت دیفرانسیل: 6KV، امپدانس (2Ω)؛ حالت معمولی: 6KV، امپدانس (2Ω) استاندارد
  • اختیاری AC 220V، DC -48V، DC + 24V، DC قدرت هیچ نقطه مثبت و منفی؛

شاخص های فنی

فیبر
فیبر چند حالت : 50 / 125um، 62.5 / 125um
حداکثر فاصله انتقال 2Km @ 62.5 / 125um multi mode
فیبر، ضخامت (3dbm / km) طول موج 820 نانومتر
قدرت فرستادن -12dBm (حداقل) ~ -9dBm (حداکثر)
حساسیت گیرنده -28dBm (حداقل)
پیوند بودجه 16dBm
فیبر تک حالت : 8 / 125um، 9 / 125um
حداکثر فاصله انتقال 20 کیلومتر
فاصله انتقال 20Km @ 9 / 125um single mode fiber، dampening (0.35dbm / km)
طول موج 1310 نانومتر
قدرت فرستادن -9dBm (حداقل) ~ -8dBm (حداکثر)
حساسیت گیرنده -27dBm (حداقل)
پیوند بودجه 18dBm
رابط RS232 / 422/485
نرخ 0-115200 کیلو بایت
ویژگی های رابط EIA RS232 RS422 RS485
اتصال دهنده ترمینال ققنوس
محیط کار
دمای کار - 4 0 ° C ~ 75 ° C
رطوبت کار 5٪ ~ 95٪ (بدون تراکم)
دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ 80 ° C
مکانیکی:
ابعاد × 133mm × 40mm × 120mm (H × W × D)
پوشش حفاظت IP30 ، مورد فلزی
نصب و راه اندازی 35mm DIN Rail، نصب دیوار
وزن 685 گرم

کاربرد

Application-1.jpgبرنامه 2.jpg

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Anna Chen

تلفن: +8617727988275

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

برق بیش از انژکتور اترنت

E-Link Gigabit Power Over Ejector Injector 12 ~ 48VDC ورودی قدرت DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. Copyright © 2017 - 2019 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.