E-link China Technology Co., Ltd.

E-link چین شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
فیبر نوری فیبر نوری و تهویه مطبوع تولید کننده محصولات امنیتی

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتHDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده

4K * 2K 3D مینی HDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده 850nm پشتیبانی از طول موج HDCP

چین E-link China Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
چین E-link China Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
The engineer solved our problem very quick, and the service is very good. Very professional factory.

—— Robert Lichtenstein-Canada

I had no concern, was buying and testing, so equipment is ok. So equipment and logistic is ok, we keep ordering and making business.

—— Anek – Thailand

I'm very satisfied with the media converter received, the OEM order quality is good.

—— Faize Akçaba-Turkey

E-link Sales are very professional, they give me not only product, but also solution. All E-link Fiber Media Converters and PoE Switches works well.

—— Patrícia Maia-Brazil

چت IM آنلاین در حال حاضر

4K * 2K 3D مینی HDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده 850nm پشتیبانی از طول موج HDCP

4K*2K 3D Mini HDMI Over Fiber Optic Extender 850nm Wavelength Support HDCP
4K*2K 3D Mini HDMI Over Fiber Optic Extender 850nm Wavelength Support HDCP

تصویر بزرگ :  4K * 2K 3D مینی HDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده 850nm پشتیبانی از طول موج HDCP

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: E-link
گواهی: RoHS,CE,FCC
شماره مدل: LNK-106M

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 جفت
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 5
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union، MoneyGram، Paypal
قابلیت ارائه: 10000pcs/ماه
توضیحات محصول جزئیات
فیبر اتصال دهنده: مخزن Double LC وضوح: حداکثر 4K / 2K
سیگنال های ورودی: HDMI پشتیبانی سیگنال: HDMI 1.4a HDMI format; فرمت HDMI 1.4a HDMI؛ HDCP compliant سازگار با HDCP
طول موج: 850nm ابعاد (L x W x H): 0.15 x 0.15 در 0.35 ((80x20x9mm)
رابط برق: 19 Pins HDMI A Type Port; 19 پین HDMI A Type Port؛ 4 Pins USB Standard A 4 پ وزن: 0.1 کیلو گرم
0 ° C تا + 50 ° C: 0 ° C تا + 50 ° C
برجسته:

hdmi fiber optic cable extender

,

hdmi over fiber optic extender converter

فرستنده نوری Mini 4K HDMI
 

مدل: LNK- سری 106M

بررسی اجمالی
 
فرستنده نوری 4K HDMI ماژول های نوری HDMI محصور شده برای پشتیبانی از انتقال سیگنال بدون فشرده HDMI 1.4a بدون فشار در فیبر نوری چند حالته در 850 نانومتر ، تا مسافت 300m ، با وضوح 4Kx2K طراحی شده اند.4 K HDMIفرستنده نوری-T یک سیگنال HDMI را به یک جریان داده سریال منفرد 10 گیگابیت در ثانیه برای انتقال بیش از دو فیبر نوری تبدیل می کند. 4K HDMI فرستنده نوری-R داده های سریال را به سیگنال HDMI تبدیل می کند.
 
گیرنده های RoHS مطابق با الزامات مورد نیاز در اروپا و چین سازگار با RoHS هستند.این محصول برای صفحه نمایش بزرگ ، سیستم های کنفرانس و سرگرمی های خانگی و غیره ایده آل است.این قابلیت از ضد تداخل برای اطمینان از ثبات سیگنال برخوردار است.

 

امکانات
 

پشتیبانی HDMI 1.4a

پشتیبانی HDCP

پشتیبانی سیگنال DDC CEC HPD

حداکثر تا 300 متر فاصله انتقال با حداکثر 10.3 گیگابیت بر ثانیه با فیبر چند حالته OM3 را پشتیبانی می کند

پشتیبانی از همه حالت ها تا وضوح 4Kx2Kx30

اتصال HDMI استاندارد

اتصال USB برای برق

منبع تغذیه مضاعف (HDMI 5V و USB)

داغ قابل حل

مقاوم در برابر EMI / RFI

850nm VCSEL و PIN Photodetector

2-رابط سیم

ضریب قدرت معمولی 1420 مگاوات

(منبع) ، 1220 mW (سینک)

دمای مورد عمل: 0 ~ 70 درجه سانتی گراد


 
 فهرست های فنی

 

پارامتر مشخصات فنی
نرخ داده در هر خط Gbps 10GHz
مصرف برق

1420 mW TX طرف
1220 mW RX Side

ولتاژ منبع تغذیه 5V +/- 5٪
وضوح حداکثر 4K / 2K
نرخ تجدید حداکثر 120 هرتز
عمق حداکثر 48 بیتی
پشتیبانی از 3D آره
پشتیبانی از HDCP آره
طول موج 850
خطای ارزیابی میزان عملکرد بیت 1.00E-12
توان خروجی لیزر

کلاس 1 EN 60825-1 2007
EN 60825-2 A2 2010

ابعاد (L x W x H) 58.29x20x8.85mm
رابط برق

19 پورت HDMI A Type Port
4 پین USB استاندارد A

نیروی کشیدن 111 ن

 
 
 
4K * 2K 3D مینی HDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده 850nm پشتیبانی از طول موج HDCP 0
4K * 2K 3D مینی HDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده 850nm پشتیبانی از طول موج HDCP 1
 

 

4K * 2K 3D مینی HDMI بیش از فیبر نوری گسترش دهنده 850nm پشتیبانی از طول موج HDCP 2

 
 

اطلاعات تماس
E-link China Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Anna Chen

تلفن: +8615814685651

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

برق بیش از انژکتور اترنت

قدرت Gigabit E-Link بیش از انژکتور انژکتور 12 ~ 48VDC ورودی برق DIN Rail / Wall Mount

پورت 60 ولت تنها بر روی دستگاه های اترنت پشتیبانی از Din Rail / Wall Mount Installation

10/100 / 1000Mbps انژکتور پر قدرت 100 وات 802.3bt 100m انتقال

48 Volt 2 Port Cisco POE Power Over Ethernet Injector 10 / 100 / 1000Mbps 15.4W

سوئیچ POE اترنت صنعتی

2 SFP 1000Base - X سوئیچ POE گیگابیت اترنت صنعتی، سوئیچ PoE اترنت Rackmount

پورت اترنت صنعتی پایدار 4 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 2 Port 100 / 1000X SFP

10/100 / 1000M 8 پورت PoE قدرت بیش از سوئیچ گیگابیت اترنت 2 پورت 100 / 1000M SFP IP40

IP40 پورت اترنت صنعتی سوئیچ 16 پورت 10/100 / 1000T 802.3at PoE + 8 پورت 100 / 1000X SFP

SDI به فیبر نوری تبدیل

مینی 3G / HD-SDI به فیبر مبدل با عملکرد Tally

3G-SDI SDI به مبدل فیبر نوری 10KM قابلیت انتقال طولانی 2 وات

HD SDI To Fiber Optic Converter with Forward Audio

Ethernet over Fiber Converter SD/HD/3G-SDI + RS485/RS422/RS232 Data + 10/100M

درخواست نقل قول

| نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت اترنت مبدل رسانه اترنت تامین کننده. © 2017 - 2020 fiberethernetmediaconverter.com. All Rights Reserved.